• ışıklarda ilk sıraya denk gelmeye çalışmaktır.

genelde bu aksiyon içinde oltaya gelen birçok şirket aracı, heyecanlı gençler vb. bulunur. hele de ışık süresi fazlaysa, kaynama sıcaklığına ulaşmaları çok daha kolay olur. bu meyanda güzel bir giriş sahibi şarkı açılır, esp kapatılır; 2500-3000 devir civarına "kaldırılır ve beklenir".*
  • cem arslan dinlemek (bkz: cem arslan)
  • camları kapatıp, müziği sonuna kadar açıp bağıra bağıra şarkı söylemek. evet bir ses stüdyonuz ya da ses yalıtımlı bir odanız yoksa bunu başka yerde yapamazsınız.
  • müzik dinlemek. ne zaman tek başına arabayla bir yerlere gidecek olsam arabada müzik dinlerken büyük keyif alıyorum.

bu arada müzik dinliyorum dediysem öyle kıro gibi bangır bangır sesi açmaktan bahsetmiyorum.
  • kahvalti yapamadan evden cikanlar icin; sabah ise giderken taze demlenmis cay ile birlikte arabaya binip, direksiyon simidini kemirmek.
  • (bkz: cruise control)
    (bkz: radyo 3)
  • kesik, çukur gibi yerlerden geçerken yavaşlamayı unutma sonucunda ani refleksle direksiyona sımsıkı sarılıp arabayı vücud gücüyle kaldırabileceğini ve bu eylem sonucunda arabanın süspansiyonlarını enkaz olmaktan kurtardığını sanma. belkide sadece ben yapıyor olabilir bunu ve hiç bir işe yaramadığınıda söyleyebilirim.

(bkz: umut fakirin ekmeği)
  • altındaki arabanın markası ne olursa olsun trafik yoğunluğuda müsade ediyorsa viraja tölarans limitleri içerisinde biraz hızlı girmek ve girerken güzel bir best line tutturup sanki formula 1 pilotuymuşcasına kafayı viraja göre eğmek....eğer ard arda bir kaç viraj var ise dadundan yenmez olur...
  • sinyalvermek.

siz de deneyin çok zevkli lan.
hesabın var mı? giriş yap