• 34 plakalı arabayla, antalya’da geçen olayda, navigasyonu takip ettiğini söyleyerek merdivenlerden araba ile inmeye çalışmış.

https://www.instagram.com/tv/cvd6uibojwb

alternatif link

uzun hali

edit: kadın oraya gelene kadar 1-2 benzer merdiveni zaten inmiş, o yüzden millet bırakın karışmayın diyor.
  • inatçı ve gözü kara bir abla içeren video.
    olayın sonunda kendisini bir şekilde mağdur gösterecek abladır.
  • fren yerine gaza basıp hiç alakası olmayan masumları öldürmesindense, böyle kişisel salaklıklar daha iyi bence.

daha iyi demeyelim de hadi, daha kabul edilebilir diyelim.
  • 4. basamakta sağa çekse benim evdi mk.

ehliyeti jason statham'dan mı aldın dedirtmiştir.
  • doğru yolda olduğuna da o kadar emin ki
  • bu gerizekalılara bu özgüven nereden geliyor anlamıyorum. akıl var mantık var o araba oradan nasıl insin? ayrıca o arabanın orada ne işi var? belediyenin önüne koy yürü.

her önüne gelene ehliyet dağıtan komisyonlar izlesin bunları.

not: muhtemelen buzdolabı kasa polo'suna 30.000'den fazla masraf çıkartmış abladır. servisten çıkıp insanları da dolandırıcı ilan edecektir. ama kendisi asla suçlu olamaz.
  • polosuna 4x4 muamelesi yapan kadın. orada merdiven yerine yokuş olsa bile ortamın trafiğe açık bir alan olduğunu düşünmüyorum.
  • farları açmaması dışında bir problem yok.

zaten polo bu tip salaklıkları temsil eden bir araç. sahiplerinin %90 'ı tam olarak bu abla gibi olduğu için haber değeri taşımıyor gözümde.
  • tamam kadının ki mallık onu koy kenara da sırf video cekebilmek ve kendisine seyir bulmak için "bırakın bırakın karışmayın insin" diyen adamın kötülüğü bence ablanın mallığından beter.
  • navigasyon'daki seste bayan olduğu için ortak bir çalışma yapmışlar.
hesabın var mı? giriş yap