erkin6

  • 1527
  • 6
  • 4
  • 0
  • dün

nexus 5

rehbere girebilmek için otobüs bekler gibi bekleyen samsung kullanıcılarının eleştirdiği cihaz. ayrıca bugün apple 'ı liderlik koltuğuna oturtan performans ve stabiliteyi bir kriter olarak görmeyenlerin eleştirebildiği cihaz. hatta daha ileri giderek söylüyorum, nexus 'u herhangi bir android cihazla kıyaslama cüretini gösterenlerin eleştirdiği cihaz.

cnet nexus 5'i 2013 'ün en iyi android cihazı seçiyor, nexus 7 2.gen tableti de 2014 'ün en iyi android cihazı seçiyor ama dur hayır, aman allahım nasıl olabilir, bu nasıl en iyi android cihaz olabilir. neden söyleyeyim, çünkü ya kullanmadın atıp tutuyorsun ya da teknolojiyle olan iletişimin windows cdsiyle format atmak seviyesinde olduğu için telefonu 999 adet hareketli widget,ekran koruyucu,wallpaper ve 100 tane çakma uygulamayla şişirip günde 3 defa şarja takmak zorunda kaldın ve bunun sorumlusu nexus 5 oldu. ayrıca piyasadaki tek nexus bu degil, tablet segmenti telefonunda önünde bir güce sahip.

herhangi bir nexus 'u eleştirenler lütfen otursunlar 5-10 dakika mağaza yorumlarını, forumları okusunlar. yorum yapanlarında daha aklı başında insanlar olduğunu ve negatif yorum sayısının neredeyse sıfır olduğunu farkederler. sıradan insanlara ve onların beklentilerine hitap eden bir proje değil nexus. biz bu cihazları iyi selfie çekmek için almıyoruz.

carrefour kampanyasıyla galaxy s4 alın, mis gibi telefon ne işiniz var nexusla sizin ya ? allah aşkına nexus sizin neyinize ?.. eleştirdiğin cihazın turkiye 'deki mağazalarda ismini bilen satıcı yok, zaten sadece bilen alıyor bunu, amcalar teyzeler ergenler almıyor nexus. ondan sonra nexus ' u adam itin götüne sokuyor, efendim aşkitosuna öpücük gönderirken mikrofon echo yapıyormuş. tekrar çiziyorum altını, bunu sadece meraklısı alıyor. 1967 mustang otomobil dünyası için neyin tarifini yapıyorsa, nexus projeside mobil iletişim cihazları için aynı şeyi tarif eder.

devamını okuyayım »