şükela:  tümü | bugün
  • 9 nisan 2018 tarihinde beylikdüzü ağız ve diş sağlığı hastanesi önüne park ettiğim aracımın plakası güpegündüz çalındı. hemen 155'i aradım. karakola gittiğimde olayın vaka-i adiyeden olduğunu, hırsızların benim plakamı başka bir olayda kullanmak için çaldıklarını öğrendim. ifade verdim, tutanağın bir nüshasını bana verdiler. bir an önce yeni plaka almam gerektiğini söylediler. kaskonun benim zararımı karşılamayacağını öğrendim. olay, bana yaklaşık 400 tl'ye mal olacak. sözün özü, istanbul'da araban var mı derdin var.
  • ukrayna'da başıma gelen durum. arabam bulgaristan plaka evin önüne park ettim. sabah baktım plaka yok. birde numara bırakmışlar, aradım dedim ne istiyonuz demezlermi şu numaraya 400 grivna yolla plakanın yerini söyleyelim. dedim tamam ver numarayı. parayı gönderdim bi tane hastanenin çatısına bırakmışlar bide çatıya çıktım baktım sadece 1 tane plaka var. aradım diğeri nerde diye sordum gülerek 500 grivna daha yollarsan söylerim dedi. daşak mı geçiyon amk bebesi dedim kapattım telefonu. 1 hafta sonra arabayı çaldılar. buda böyle bi anımdır.