• eğlenceli ekonomi haberleri ile sabah sabah güldüren program.
    -hocam türkiye'nin dış borcu nasıl?
    -aç pascal, çıkar, aç aç. (fermuar sesi)
    -nasıl?
    -büyükmüş hocam.
    -büyük, ama yönetilebilir.
  • uykusuzluğun eziyetini azaltan, sıfırlayan programdır. pozitifi verendir. candır.

başka radyo kanalları her gün türkiye'yi kurtarırken; bu program pozitifi veriyor.

devam gençler.
  • radyolarin en bel alti ve komik programi şu sıralar. ayrica saint thunderbolt ve dilber hoca ile dabah sabah kopartandır
  • aralarında muhabbet ediyorlar gibi değil de, bir kağıtta yazılanları okuyorlarmış hissiyatı veren program.
  • bu programa gülmeyen insan neye güler gerçekten çok merak ediyorum.

hacı darth vader, saint tunderbolt, dilker yasin, eşber siftah ve gelen telefon bağlantıları ve hikayeler.

bu yaratıcılığa gülmezse neye güler ki !

edit : bunları seslendiren kim bilen varsa yazsın lütfen, gerçekten çok merak ediyorum.

(bkz: zahmet çeker) yorumcu
    (bkz: taylan yaylan) magazinci
    (bkz: taner gezelek) kaşif, turizmci
    (bkz: dilker yasin) yorumcu
    (bkz: peyami kıyısızgöl) filozof
    (bkz: eşber siftah hoca) yatırım uzmanı
    (bkz: orgay kabarır)
    (bkz: dilber kortaylı)
  • itekaka girdim içeri, attı yine damarım..
    arkadan bişey değiyor sevdiğim, şemsiyedir umarım..

sözleriyle devam eden, efsanevi bir metrobüs şiiri okunmuş olan programdır..her sabah çekilen metrobüs eziyeti daha güzel nasıl anlatılırdı, bilemiyorum..*
  • mutfakta yemek hazırlarken yada yerken podcast'lerini dinlediğim radyo programı. bence kadir'in maceralarından film bile çıkar. düşünsenize; winston churchill kadir'i arıyor ve hitler'i şikayet ediyor. sonra churchill, stalin ve hitler kadir'in evinde toplanıyor falan. ya da kadir lasvegas'ta nohut pilav satarken pablo escobar geliyor ve kadir'den dayak yiyor. bence kadir çöpdemir cem yılmaz kadar yetenekli bir komedyen. ayrıca programda ilber ortaylı, ilker yasin, eşber siftah, darth vader gibi karakterleri de kim seslendiriyorsa o da çok başarılı bir sanatçı. favorim tabii ki dilber hoca, daha sonra eşber siftah ve malatyada'ki ilginç ölümler.
  • programa siyasal eleştiriler yapanlar var enteresan, her sabah vatani milleti kurtarıp aynı ağızdan konuşan bi sürü radyo programı varken izin verin de farklı birşey dinleyelim arkadaşlar. ayrıca bu programı dinlerken aldigim enerjiyi başka hiç birşey de bulamıyorum. düşünsenize her sabah trafikte uzun bir yol gidiyorsunuz ve yanınızda bu iki geyik insan sizi sesli bir şekilde guldurebiliyor. emeğine sağlık aragaz, devam beyler !!! bu arada adamların başka bir iddiası yok, biraz gulumsetebiliyorlarsa bile sabah sabah ne mutlu.
  • aslında şiirleri fena olmayan program

hediye tablet aldırıp terkeden kıza ağıt:
    http://www.youtube.com/watch?v=8zduoue1os4

kıskanırım şiiri:
    http://www.youtube.com/…st=uubdfnw_bmmol-tiopcmhp4q

kotalı internet şiiri:
    http://www.youtube.com/…st=uubfje-jqzq7_h1qpvia0tra
  • piret pitnen miiiiğğğğ...görüşüğyorum. nahağahağapıyorsun piret pit...ben ğgadir şçöpdemir...bak dilber hocam da burda...

tanım: ne kadar balata sıyırmış kişi varsa toplanmış dediğim radyo programı.
hesabın var mı? giriş yap