• telefon çalar kimmiş diye bakarsın ekranda yazan bu cümle. bu ne lan? gizli numaranın akıllı telefoncası mı?
  • gerizekalı operatörlerin neden izin verdiğini anlamadığım boktan özellik. gecenin 4’ünde arayıp rahatsız etmeye neden ve nasıl hak verilebiliyor? engelleme özelliği de yok. çok sinirliyim.

edit: hattı gizli no’ya kapalı hale getirmek mümkünmüş. yes!
  • beni de sabahın 4'ünde ayağa dikmiş hede. arayan kişi, adımı söyleyip tanımadın mı beni falan dedi, kimsiniz diye ısrarla bağırdım ama o sırada yaşadığım kalp krizini ben ve allah biliyorum, sonra kapattı allahın manyağı. adımı nerden bilebilir? aman ne bileyim sahibinden'den falan mı gördü acaba? zaten uykum nane molla, iyice piç etti koduğumun sapığı. yıl olmuş 2018 hala telefon sapığı var aq. neyse gizli numaraya kapadım inşallah işe yarar.
  • az önce gorusme yapiyordum. o sirada biri ariyor diye kapadim telefonu. sonra bir baktim “arayan numara yok” diye biri aramis. ben gizli aramaya da kapadim hattimi. bu kimdi ki ola. muhtemelen operatorun yazilimsal bir hatasıdır diye dusunuyorum.
  • yaklaşık bir senedir birisi arıyor böyle, beni seviyormuş. oğlum ergen misin?
  • bu olayın bittiğini sanıyordum,geçen biri beni sabah 9 da aramış inanılmaz şaşırdım ve inanılmaz merak ettim
  • biraz önce ekranda ben bir telefon görüşmesi yaparken “arayan numara yok” yazısı çıktı. telefonu cevapladım. “-“ gizli numaradan arayan kadın kişi, “+” benim.

-merhaba
    +merhaba
    -nasılsın?
    +teşekkür ederim
    -kendini tanıtır mısın?
    +tanıtmam
    -neden?
    +arayan sizsiniz. önce sizin kendinizi tanıtmanız, arama nedeninizi söylemeniz gerekir.
    -ben sevdanur. sen?
    +neden aradınız beni?
    -tanışmak, konuşmak için.
    +sevdanur hanım, ben evliyim ve 8 tane çocuğum var.
    -ayyy

ve küt diye kapattı telefonu.
hesabın var mı? giriş yap