• ankara oran’da bir veteriner kliniği. ankara’da veterinerleri bilmem şehir dışından geldim yerleştim ilk google’dan iyice araştırıp tavsiyeler ve övgüler yağdırılan korusev’ e götürdüm. pişmanlık ve gereksiz bir sürü şeyden sonra durumu agırlaşan kedime yeniden veteriner ararken buldum burayı. sokak hayvanlarına yaklaşımları, sizi anlayıp içinizi rahatlatmaları, güleryüzlü ve anlayışlı tavırlarıyla her soruma verdikleri cevaplarla beni daha tedavi başlamadan fethettiler. daha sonra hastalıkları testlerle eleyerek teşhisi koyup yardım ettiler. onca hastalık geçirmiş kedimi bir gece dahi hiçbir veterinerde koymamışken buraya gönül rahatlığıyla bıraktım. evladıma evlatları gibi bakıp her gelişmede videoyla haberdar ettiler. ne kadar teşekkür etsem az. benim gibi pimpirikli birinin zor çocuğuyla sabırla uğraştınız. iyi ki varsınız duygu hanım, cem bey ve bütün arbor vitae çalışanları.
  • tr. hayat ağacı
    cerebellumu (beyincik) ortadan ikiye sagittal(yeri dik kesen) düzlemde kestiğinizde ortasındaki sinir ağının oluşturduğu görüntüye verilen addır. nöroanatomi uygulamalarında sorulması sevilen bir sorudur.
    görsel
  • türkçe adi mazi latince adi thuja olan servi benzeri bir agacin mitolojik ismi.
  • altinci nesil yazar,ho$gelmi$.
  • finlandiya'lı grup semnai nin 2007 ağustosundan önceki ismi.
  • hayatın merkezinin nerede olduğunu merak eden eski insanların beyinciği kestiklerinde ağaca benzer bir yapı görmüş ve hayatın merkezi burasıdır demişler ve bu yapıya da "arbor vitae " yani hayat ağacı adı vermişlerdir.
hesabın var mı? giriş yap