• arda haklıymışta hakem bunu hakketmişte bilmem ne . işte bu tam da bu saçma düşüncelerimizden ötürü bizden dünya yıldızı çıkmaz. iyi oyuncusun evet ama bu kadar efelenecek nazın geçecek kadar değil. bizim ülkenin en iyisisin bu ülke futbolunun en iyisi ol bir zahmet zaten ülkede futbolu bok götürüyor. bide kalkmış hakeme krampon fırlatmalar falan. tamamen saçmalık olan bir harekettir profesyonelce değil amatörce yapılmış bişeydir yıldızım diyen oyuncuya yakışmaz . ona hak veren zihniyette saçma bir zihniyettedir.
  • oyuncu profesyonelce uyguladığı oyun içi sertliğinin ve oyun içi çirkefliğinin yanında hakemin görmediği anlarda oyun dışı çirkefliğe de mi başvuruyor? öyleyse güney amerikalı.

oyuncu profesyonelce oyun içi sertlik uygularken bu sertliği pozisyon içinde çirkeflikle de mi süslüyor? öyleyse avrupanın akdeniz kıyılarından, muhtemel portekiz veya italyan pasaportlu.

oyuncu profesyonel olmanın verdiği sorumluluğun ve futbol kurallarının izin verdiği ölçüdeki sertliğin dışına çıkmıyor mu? öyleyse orta veya kuzey avrupalı.

oyuncu bütün profesyonel görüntüsüne rağmen, aniden dellenip, tüm dünyanın izlediği bir maçta hakeme kramponunu sallama potansiyelini mi barındırıyor? o zaman anadolu çocuğu. sen, ben, biz. vakti zamanında tarhana içtiği belli. sıcak, içten ve samimi.
  • arda turan'ın 30'una basar basmaz türkiye'ye gelip yeni emre belözoğlu sıfatıyla fenerbahçe topçusu olacağını gösterir.

ben gözlerinde o ışığı gördüm şu hareketle, yavaş yavaş kafa kesme pratiklerine ve ırkçılık eğitimine başlamak lazım.
  • sahalarda eşine az rastlanan bi hareket. karagümrük cerrahpaşa maçında bile göremiyoruz. arda hll spr dvm kardo çok ii temsil ediyosun milletini oralarda.
  • komik.
    ispanyolları da güldürmüştür. ispanyol teyzem de gülüp terlik atarak ardanın taklidini yaptı, türk oldugu için bana da gülerek anlattı.
    futbolun kültür düzeyi belli zaten kimsenin öyle çok şaşırdığı yok. türkü, ispanyolu, ingilizi aynı işte.
  • bir akpli olan arda'nın yan hakemi bir anlığına kemal kılıçdaroğlu ile karıştırması sonucudur.
  • çirkef barça lılar tarafından triple penetration faullerine maruz kaldıktan sonra yapacağınız işini sikeyim, hıaamına diye ayakkabısını fırlatması ile vuku bulmuş olaydır. gayet de eğlenceli bir konseptte gerçekleşmiş.

cristiano yapıyor sıkıntı yok, bizim oğlan yapıyor auww.

ne auww aga, türk milleti olarak her olayda ameliyata yatırıyoruz tüm milli ezikliklerimizi, aşağılık komplekslerimizi. iyi yapmış adam, bizde olsa 2-3 ay sürerdi bu muhabbet orda adamlar kahkaha atarak gülüp geçecek olaya çevirecek.

asıl olan barça yavşaklığı, büyük takım kayırmacılığı bitecek mi. yok.
  • sahadaki tek bayrampaşalı olarak sevenlerini şaşırtmamıştır.
  • yaptiklariyla iyice emre belozoglulasan arda'nin yeni icraati.
  • umrumda olmayan hareket.
hesabın var mı? giriş yap