• yöneticilerinden birinin bütün üyeleri düğününe davet ettiği sitedir.

lan adamlar filmleri korsan izliyor, düğüne gelip takı mı takacaklar sanıyorsun?*
  • şu ana kadar rastgeldiğim en çirkef, en saygısız moderatörlere sahip site.

indirme hakkım kapatılmış, nedendir diye mesaj attım. mesaja da "ratio'm 1 ve her dosyayı da en az 0.5 oranında seed ediyorum" diye ekledim ki kapatılma sebebimin bi yanlışlık olduğunu onlar da farketsinler.

ortada bi yanlışlık olduğunun itirafını beklerken son indirdiğim dosyanın düşük ratio'sunu (ki daha yeni indirdim, tabii ki düşük olacak.. hala seed ediyorum ben onu. ama genel oranım 1.0) bana yazıp bi de tamamen saygısız bi üslupla "ratio'nuz 1'miş ha öyle mi.. peki bu ne" diye bi mesajla karşılaştım. yine de istifimi bozmadım ve o dosyayı henüz indirdiğimi, utorrent'in diğer dosyaları seed etmeye öncelik vermiş olduğu için şimdilik o son dosyanın oranının düşük olduğunu, henüz dosyayı silmemiş ve seed etmekte olduğumu, moderatörün saygısız üslubuna aynı karşılığı vermeden terbiyeli bi şekilde yazdım ama cevap alamadım. hala dosya indirme hakkım kapalı..

müşteriye doymuş esnaf yüzsüzlüğü var ya hani.. onlarınki de bu hesap. adama bi de yalancı muamelesi yapmaları aşırı sinirimi bozdu. eğer okuyorlarsa kim olduğumu görmüşlerdir. isterlerse silsinler hesabı.. bu kadar terbiyesiz adamlarla uğraşmaya değmez.

ekleme: cevap geldi, laf anlatma şansımın olmadığını gördüm. hesabımın kapatılmasını istedim ve kapandı.

aslında düşünüyorum da sırf son indirdiği dosyanın seed oranı düşük diye birini ban'lamak bana çok absürd geliyor. bunun altında başka bi iş mi var diye şüphelenmiyor değilim. neyse.. boşver. torrentbiz hesabımız hala duruyor, şimdi onu da kaparlar allah bilir..
  • kafaları cidden çalışmıyor.

bi hesap edindik burdan. ilk iş 4-5 gblık bir dosyayı indirmek oldu. zaten seeder yok doğru düzgün. zar zor çekiyoruz dosyayı.

çektik. sonra uttorent ve bilgisayarımız 7/24 açık zaten. bıraktık. 3-5 gün sonra bi açtım siteyi. rationuz 0.65 den düşük. 3 gün içinde 0.65 olmazsa hesabınız silinecek diyor. ulan rationun o rakama ulaşması için en az 2gb upload lazım. nasıl yapayım bunu ben. 1 tane dosya çekmişim. ee benden kimse almıyorsa dosyayı ben kime upload edeceğim be kafasızlar?

dosyayı çeken yoksa ben kime upload yapacağım? hiç mi kafanız basmıyor buna. önce gene iyi niyetimle gittim altın torrrent buldum. galip derviş diye saçma sapan bir dizi varmış. hem altın torrent hem de çeken fazla. dedim şunu çekeyim. seeder oluruz. hiç alakam olmadığı halde download ettim, sonra başladıp göndermeye. ama kurtarmıyor. neden bilmiyorum ama çok az upload yapıyor dosya. ratiom 3 günde asla düzelmez.

ben de ne yaptım. torrrent hayatımda ilk kez bak. ilk kez diyorum özellikle vurguluyorum. yılların torrentçisiyimdir. ilk kez açtım fake upload neymiş araştırdım. yarım saat içinde başladım fake uploada.

ben ki utorrenti kapatmayan, 7/24 upload yapan. tatile bile giderken bilgisayarı sırf utorrent açık kalsın diye açık bırakan bir adamımdır. ee sen beni kaybettin? zaten sik gibi siteniz var. içinde 100bin dosya var ama güncel 3-5 dizi hariç ne download yapan ne de upload yapan var dosyalara.

sebebi sizin bu salak saçma tutumunuz. yok abicim torrent sitelerinin kafası cidden çalışmıyor. insanları seeder yapmak için böyle aptal baskılar olmaz.

edit: bitturk mu ne bi site daha var. orda yillardir kullanirim hesabi. ratiom 15 miydi 20 miydi neydi. hayatimda fake upload yapmadim. dusun nasil bir torrentci oldugumu. isteyene fotoyla kanitlarim ratioyu.
    edit: bu arada merak edenelr için; hesabım banlandı. 200kb ile yaptığım fake upload bile kurtarmadı (gece elektrik kesilmiş, kesilmese kurtarırdı gerçi muhtemelen) bu sitede ikinci kez hesabım banlanıyor benim. iddia ediyorum türkiyede seede en fazla önem veren "sıradan" kullanıcılardan biriyimdir ben. o kadar da iddialıyım. kim bilgisayarı sırf utorrent upload yapsın diye boş boş açık bırakır amk bu memlekette? ama yok bu arena-trla bir türlü anlaşamıyorum. yıllarıdr torrent kullanırım bi bu sitede hesaplarım banlanıyor.

ulan zaten 2si serial olmak üzere 3 tane dosya indirmişim. sen ne mantıkla banlıyorsun beni? hadi 50 tane dosya indirmişimdir ama ratio 0.65in altındadır. o zaman dersin ki bu ipne indirip indirip kaçıyor. banla bunu. ama yok. resmen mallar ya. ondan sonra türkiyede kimse seed yapmıyor. de hassiktir. sen seed yapan adamı kovuyorsun. ondan sonra hiç şikayet etme. fake upload senin hakettiğin muameledir..
  • walking with cavemen belgeselinin sunumuna yapılan yorumlardan bi demet:

- insanlar maymundamı gelmiş allah allah ne zaman yawww. bizim niye haberimiz yok
    anlatılmak istenen herkesin bildiği gibi açık insanlar maymundan gelmiştir topraktan yaratılmamıştır dünya bilmem ne gazının bilmem neyle birleşmesiyle tesadüfen oluşmuştur.
    senaryo bu yerseniz diyolar.
    kimi arkadaşlarda buna bilim demiş ne bilimi adam sana dinini inancını değiştir diyor bunun neresinde bilim.

http://www.harunyahya.tv/…9/evrim_teorisinin_cokusu

- evrim teorisine hala inananlar olduğuna inanmak gerçekten güç.paylaşım yapılması güzel bişey ama bu tip şeyleri değil.maymundan geldiğine inanan indirsin derim başkada bişey demem.

- tamamen saçmalık nsl oluyorda hâla böyle belgeseller yapabiliyolar dünyadaki insanların yüzde 99.9 u nun bir dini var değiştirilmiş yada değiştirilmemş önemli deil bu da demekki bir yaratıcı var geçmişte anlatılan şeyler bir efsane değil gerçeğin ta kendisi. nsl oluyorda böyle bir mucizenin kendiliğinden evrim ile old. söylüyolar hâla anlamadım.. indirilen bütün kitaplarda yazıyor ilk insanların hz havva ile hz adem babamızı kafası olmayan buna inanır yani kısacası

sorun evrime inanmıyor olmaları değil, sorun zerre bilgi kırıntısına sahip olmamaları.. onların yaşadıkları dünyada insanların yüzde doksan dokuz nokta dokuzu dine inanıyor, bu dinlere inanan herkes adem ve havva'ya inanıyor, bilim tamamen hayali fikirlere dayanıyor vs..

burada esip gürlüyoruz ama memleketin bilgisayar kullanan azınlığı bile zırcahil moron sürüsünden ibaret.
  • 2-3 senedir üyeyim buraya ben, belki daha fazla. uploadım her zaman iyi olmuştur. en kötü ratio oranım 1 dir. 50 gb çekti isem 50 gb yolladım yani en az. buna rağmen beni salak bi sebeple atmışlar siteden. uyarı olan leech-warning expired! diye bir şey yazmışlar. sokayım leeche lan. 24 saat bilgisayar açık upload yapıyordu mına koyim. sanki ülkemizde herkes simetrik adsl kullanıyor mına koyim. 8mbit download, 1 mbit upload var arkadaşım bu ülkede. ben buna rağmen 40-50 gb upload yapmışsam öp başına koy. millet upload yapmadığı halde bazı katakulliler ile ratiolarını yükseltiyor, sanki bunu bilmiyorsunuz.

55 tane davetiye bulsam yine üye olmam, sevmiyorum böyle saçma siteleri.
  • genelde google'dan aransa bile zor bulunabilen türk filmleri ve türk dizileri için kullanılan torrent sitesi. yalnız bu konuda turktorrent'in gerisindedir gördüğüm kadarıyla.
  • sıklıkla kullanmasamda üyeliğimin kalıcılığı ve sitenin devamı açısından gönüllü seedlik yaptığım torrent şeysi. şimdi söyleyeceklerim ise kesinlikle tehtit olarak algılanmasın bir daha buradan devetiye vermicem! paso atılıyonuz lan birde "ben ben ben kaldıysa abi :\" gibi mesajlar kendimi özel hissediyorum bir anlık. sadece kıymetini bileceklere vericem aga bazı testler yapacağım.baştan söylüyorum..
  • uzun zamandır kullandığım isteklere hızlı cevap verilmesiyle ailede altyazılı filmleri izleyemeyen büyükler için dual seçeneğiyle güzel arşiv oluşturulabilmesiyle öne çıkan torrent sitesi. zamunda ile karşılaştırıldığında dahi artıları çıkabilecek bir torrent tracker. zamunda kadar seedde kalınmayan torrentler elbette var ama reseed isteklerine cevap verilme oranı sizleri şaşırtabilir.
    ayrıca türkçe dizileri reklamsız sansürsüz halleriyle bulabileceğiniz güzel trackerdır.

isteyenler için davetiyelerimiz mevcuttur. davetiyelerimden 10 adetini kenarda dursun mantığında olanlarla değilde lazımdı kullanırız diyenlerle paylaşmaya hazırım efendim.

edit: 7 adet davetiyem kalmıştır efenim.
  • hasbelkader bir şeyler ararken siteye gireyim dedim kapandığını yeni farkettim ve birçok da davetiyem vardı. işlenmemiş sevaplarla birlikte sonsuzluğa gitti. üzüntüden harddisklerimi yarım devirde çalıştırıyorum şu an.
  • evet kapandığına gerçekten inanamamıştım. çünkü arena-tr reklam bile almıyordu, para için bu işi yapmıyordu.

ama ben artık bu torrent sitelerine upload yapmaktan bıktım usandım.

leechturk olduğu zamanlar 40 tb upload'um vardı, siteye bir şeyler oldu sıfırlandı ve geri geldi. ama uploadlar gitmiş olarak.

daha sonra bu sefer gene 18-20 tb seviyesine geldiğimde site tamamen kapandı.

arena-tr bu anlamda en güvendiğim sitelerin başında geliyordu ve upload listesinde top 10'da 3. durumdaydım (300 tb'dan fazla uploadum vardı)

o da gitti, demek ki çok fazla paylaşımcı olmaya gerek yok. bundan sonra artık torrent sitelerine (yerli ya da yabancı ) seedbox kiralayıp upload yaparsam şerefsizim.

en başta türk trackerları olmak üzere, başka hiç bir tracker'a güvenmeyeceksin arkadaş.

yok hit run'mış, yok banlayacaklarmış, sonuna kadar sömüreceğim artık, yetti valla.
hesabın var mı? giriş yap