• ideal çiftleşmeler şu şelilde olsaydı herkes mutlu olurdu:

adnan - firdevs

firdevs reis adnan’la kurduğu gibi evlenecek. o sırada behlül ve bihter yakınlaşacak haliyle

bihter - behlül

matmazel mal mal nihal’in flörtleştiği çocuk olan deniz’e mani olmaya kalkıp kuzenine itmeyecek.

nihal - deniz

matmazel’e bir beyefendi lazım. adnan da beyefendi ama biraz şapşi. ona onu manipüle edecek tarz biri lazım; olmaz.

matmazel - çetin özder

en iyi eşleşmenin çok tartışmalarına karşın nihat’ın anne babası olduğunu düşünüyorum. onlara dokunmayacağım.

aynur - hilmi önal

beşir malı onu sevecek başka birini bulamaz. hem de otomatikman bir aile sahibi olurdu.

cemile - beşir

katya - nihat

bu ikilinin garip bir çekimi var.

bülent - pelin

bülent gençlik takıntısı olan ablasının kankasıyla 30una kadar evli kalıp sonra yeniden 20lerinin başında bir kadın bulmalı.

peyker - arsen hanım

bunlardan çok iyi bir gay çift olur. demedi deneyin.
  • kendine gel bihter biz zenginiz
  • halit ziya uşaklıgil'in ölümsüz eseridir. dizisi ise türk dizi tarihinin yapı taşıdır.
  • bırak sadece mücevherlerimizi konuşsunlar
  • ağlama nihal makyajın akacak
  • tabii siz anneleri tarafından size emanet edilen çocukları her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama
  • -fakir mi oluyoruz
    + daha neler :dd
  • dizinin derin devleti arsen hanımdır.
  • geçen youtube’da hazal kayanın katıldığı bir programı izledim. valla seviyorum ben bu kızı yaaav. bir de demez mi nihali hiç sevmezdim, sevemedim diye... yavru kuşum benim, çok haklısın. biz de sevemedik vallahi ne yalan söyleyelim! bir de demez mi selçuk yöntemle halen aşkı memnu izlerken ekrana kitlenip birbirimize fotoğraflar atıyoruz diye. bağıra bağıra “biz bu işte oynadık be, nasıl hala böyle kitlenip izliyoruz?!?” komik kızsın hazalım. biz de kitlenip kalıyoruz. bir de şu kısa kısa parçaları youtube’a yüklemeye başlamaları yokmuş gibi... vefasızlar! türkiyenin üretimini ve aktifliğini bu tarz hareketlerle ne kadar düşürdüğünüzün farkında değil misiniz? her yaz aşkı memnu, doktorlar, bir takım başka bağımlılık yapan işler. sonra türkiyem niye bu halde?! devletin komplolarından biri değilse bu ben de neyim...
  • iyi ki zamanında yazılmış ve çekilmiştir zira günümüzde asla yazılamayacak hikayedir. şu bireysellik ne kadar yanlış anlaşılmış ki yasak veya kural tanımayan bir nesil koşar adım geliyor.
    yasak aşk nedir ya!
hesabın var mı? giriş yap