14 entry daha
  • köpek sahibi olmak isteyenlerin iki kez düşünmeleri gereken şey..

kısa bir süre önce aldığımız yavrunun eve getirdikten bir kaç gün sonra dışkısında kan olduğunu gördük.meğer parazit var imiş biz son aşamada öğrendik.en son getirdiğimiz veteriner anne sütünden bulaştığını söyledi ve bir çok veterinerin de bu petshoplarla anlaşmalı olup yapılması gereken aşıları yapılmış gibi gösterdiklerini söyledi.kanı gördüğümüzde derhal avcılar veterinerlik fakultesine götürdük.o kadar testte parazit olduğunu anlamadıklarına hala ınanamıyorum.verilen 5 gunluk kürün ardından kan durdu ve bizde iyileştiğini düsündügümüz için aşılarını yaptırmaya başladık.verilen tedavi parazit düşürme amaçlı olmadıüğı için hastalık içerden devam etmiş.yavru, aşıları da yiyince bağışıklığı ıyıce düştü ve biz 5 sabah akşam verilen serumlardan sonra onu bu sabah kaybettik.

son götürdügümüz veteriner tüm petshoplarda hastalık olduğunu söyledi.biz akbatı dan almıstık ve orada parazit tenya olduğunu söyledi.hayatımda ilk defa oğluma bir kopek aldım ve bu bana acı bır ders oldu.

yavrumuzun ölümünde bizde de kabahat var masum değiliz ama boyle olduktan sonra maddi manevi hıc bır seyımızi esirgemedık.
    buradan onu ölüm sürecine götüren malum petshop u ,teşhisini ve tedavisini yanlış yapan veteriner fakültesinde ki doktorları allah bildiği gibi yapsın neremiz düzgün ki buralar düzgün olsun.
hesabın var mı? giriş yap