şükela:  tümü | bugün
  • 5 kuruşluk madeni parayı tasarlayan mimar.
  • instagram fenomeni sanırım. erkeksi kadın. bu şeye benziyo neydi erkek oldu ya hem yakışıklı hem güzel şu askerli dizide oynuyodu onun kafada bişi. komikli sandığı vidyolar çekiyor 100k'dan fazla takipçisi var. kim takip ediyo a.k bunları anlayabilmiş değilim. neyse siz takip etmeyin diye yazıyorum zaten.
  • sempatik, kendisinin deyimiyle hınzır biri. ilk başta ne saçma sapan hareketleri var bu kızın demiştim ama izledikçe sadece içinden gelen şeyleri çok da düşünmeden yapabilen biri olduğunu fark ediyorsunuz. tabi ki bu eleştirilebiliyor da, sevilebiliyor da. ben, samimi buluyorum. eski hesabında özellikle canlandırdığı tiplemelerin yer aldığı videolar çok daha iyiydi.
    bence o kadar takipçisinin olmasındaki etken aslında çok çok komik videolar paylaşması değil. hatta, ne yapsam ki, şunu da deniyim derken bir çerçeve oluşturamamasından kaynaklı bir geç gelişim, yol alma sorunu da var. younowda canlı yayınını da izledim ki böyle bir site olduğunu bile bilmiyordum. takipçilerine kendisini daha yakından tanıma fırsatı vermesi yönünden iyiyken, o bar isteme olayı sevimsiz duruyor. reklam üzerinden para kazanma, ürünlere ilgili kısa komik skeçlerle çok da baymadan o parayı kazanmak daha iyi bir alternatif. bence bu kadar takip edilmesinin asıl nedeni ise samimiyeti, bir de özel hayatı da dahil olmak üzere kendisini seven özellikle genç yaştaki kişilerle bütün olanları olabildiğince paylaşması, onları kendi yaşamına dahil edebilmesi.
  • atanamamış rüzgar erkoçlar.
  • açık bir eşcinsel birey homofobik olabilir mi? ben bugüne kadar böyle bi şey mümkün değil zannederdim. hani gizli eşcinseller varoluşlarını yaşayamadıkları için içlerinde biriken öfkeyi homofobi olarak dışarı vuruyorlar tamam ama yaşayacağı her türlü zorluğu göze alıp cinsel yönelimini kamuya açıklamış bir bireyin homofobik olabileceğini bilmezdim. bu kız öğretti.

youtube'ta bi video düştü önüme, sevgilisi mi ev arkadaşı mı olduğunu tam anlayamadığım bir başka kızın annesine biz birbirimize aşık olduk sevgiliyiz diye şaka(!) yapıyorlar. videoda öyle erkek egemen bir jargon kullanılıyor öyle eşcinsel nefreti dolu cümleler geçiyor ki izlerken kan beynime sıçradı.

şimdi burda suç teşkil etmesin diye küfür yazamıyorum ama ablacığım toplumun sana duyduğu nefret yetmiyor, daha fazlasını mı istiyorsun?? anlamadım ki amacın ne? allah akıl fikir versin; bir an evvel kendinle de kimliğinle de toplumdaki pozisyonunla da barış. aptal saptal videolar çekmekten de vazgeç. zira olay benim videolarını beğenmem beğenmemem izlemem izlememem değil, sen insanların yıllardır uğraştıkları şeylere zarar veriyorsun videolarınla.

cidden şu an çok sinirliyim.
  • (bkz: ruby rose)
  • (bkz: butch)
  • erkeklik performansini turk erkeginin kotu bir karikaturu uzerinden yapan butch lezbiyen sosyal medya fenomeni. buram buram seksizm ve homofobi kokan videolar cekmis, yazik gercekten.