• 5 kuruşluk madeni parayı tasarlayan mimar.
  • genelde yabancı instagram fenomenlerinden çaldığı fikirlerle komikli videolar çeken şahıs. bilmeyenler de komik bu ya diye izliyor işte.
  • atanamamış rüzgar erkoçlar.
  • (bkz: ruby rose)
  • türkiye’nin en yakışıklı kızı.
  • keşfette görüp bir kaç kere tıklamış bulunduğum her hareketi sahte ve gerçeklikten uzak arkadaş.

espriler ortaokul seviyesinde. anlattığı hikayelerdeki kurgular ilkokul seviyesinde. görsellik desen, gerçekten izlemeye dayanamıyor insan.

ama gel gör ki bir videosu 600bin izlenmiş. bu videodaki hikaye de metrobüste nasıl altıma işedim ? lan kapasiteye bakar mısın ? kim izliyor abi bunları ? çocuklarınıza sahip çıkın. böyle aptallıkları izleyeceklerine gitsinler esrar çeksinler yemin ederim daha az aptallaşırlar.
  • oldukca seviyesiz, bayagi, igrenc esprilerin sahibi fenomen(!) kisilik. buna basarili diyenlerin komedi olcutu ne acaba... uc adam? recep ivedik? ibo şov?
  • kimsenin yönelimine saygısızlık etmek istemem. herkese değer veririm fakat insanların bir kaç kişiden daha fazla like alma uğruna kukla olmalarını hazmedemiyorum. asla doğal değil. umarım videolarını izlerken başkası adına utanma hissini benden farklı kişilerde yaşamıyordur.
  • ismini görüp bir baktım kim bu diye. komik bulunuyor mu cidden? sempatik de değil. yukarıda bir yazar değinmiş, bu tarz şeyler beğenen recep ivedik beğenen tipler galiba. aynen katılıyorum ona.
  • instagramda igtv videolarının tam ortasında çıktı. bu garip iki form ne yapıyor diye gayri ihtiyari baktım? biz ki trt tek kanalı görmüş, çoklu kanallara geçmeyle birlikte ne rezillikleri izlemiş insanlar olarak bu iki form bir şey yapmaz diye düşünerek izledim ama keşke izlemeseydim. beynime balyoz ile vurulmuş gibi hissettirdi. çok kötüydü gerçekten. hala sersemim ve az önce ne izledim lan ben diye hayıflanırken, mesaj sesiyle dünyaya geri döndüm. bir de recep ivediği beğenen biri olarak dalanet olsun sebebi neydi ki böyle videolar neden çekiyorsunuz diyorum!

ne olduğu belli olmayan acaip insansı! yanında ki form da ilgi pıtırcığı.

yapmayın evladım bir gün anne olursanız çok üzülürsünüz! o umut ben de var evet!
hesabın var mı? giriş yap