• kitap yazacak olan ünlü karısı. belki yazarken bir süre maruz kalmayız kendisine benim önerim eve kapanıp kitabına yoğunlaşması. belki bir belki iki yıl sosyal medyadan uzak durup yazmasıdır. yoksa koskoca inkılap kitaptan kitap çıkartmak kolay mı? işin ciddili kısmı ise bu yayınevleri böyle bir insanın yazdığı kitaptan nasıl bir kazanç bekliyor? bu insanların takipçileri kitap mı okuyor emin değilim. benim bu hanımda gördüğüm büyük bir acele! her işi kapmaya çalışan, her marka beni kapsın da reklam yapayım derdi. bilemiyorum altan! sanırım parasını verip de reklamını yaptırmayan yerleri kötülüyor olabilir.

bir diğeri de akasya asıltürkmen! kadın almanya vizesi alamadı yahut geç aldı diye konsolosluktaki herkesi düşman ilan edip kendisini kıskandıklarını beyan etti. çok acınası gerçekten.
  • instagramın sürekli karşımıza çıkardığı insanlardan. kimdir diye bakıyorum, aşk-ı memnu nihat'ın eşiymiş, bunun dışında ne yapar mesleği nedir bilmiyorum. dün akşam bir an keşfette maruz kaldım. haziran ayında ailecek gidecekleri tatili abartılı mimiklerle anlatıyor, bu sene son nokta olacak, ama hiçbir şey söyleyemem, sürpriz diyor, abla marsa mı gidiyorsunuz nedir olayınız, bu aşşşırrrı önemli olan ama sizin dışınızda kimsenin hayatında yaprak kıpırdatmayacak önemi haiz mevzular. ben izlerken bir an elimde telefon kalıyorum, sonra silkinip kendime geliyorum. tam aslı inandık tiplemesi olacak instagram fenomeni.
  • kendini sempatik sanan antipatiklerden.
    ablacım komik değilsin. ailecek komik şirin filan değilsiniz.
  • ilker kızmaz ne kadar sakin ve soyadı gibi kızmaz bir tipse, aslı kızmaz tam tersi her şeye kızan ve söylenen bir tip izlenimi veriyor sosyal medyadan insanlara.. klasik yakışıklı, sessiz erkeklerin yanındaki cazgır ve baskın kadın. izlerken her cümlesinde kullandığı “aşırı” kelimesi ve her şeyi ben bilirim tavrını rahatsız edici buluyorum. bu sebeple denk gelince bile açıp bakmaz oldum. tek hoş yanı eşiyle mutlu beraberlikleri var. böyle mutlu çiftler daha çok görmek isterim ülkemizde. zira çatır çatır boşanıyor insanlar. üzücü.
  • valla çirkinliği falan beni ilgilendirmez ama kendisini çok itici buluyorum herşeyi ben biliyorum tavırları 'aşırı' kötü.
    bide videoda hiç takmamış gibi davranmaya çalışsada sinirden sesi titriyodu
  • --- spoiler ---
    oncelikle 24 saate silinecek suan ki hikayelerine bakmanizi rica ediyorum
    --- spoiler ---
    yazar oldugumu bilen bir arkadasimin lutfen izle ve yaz dedigi fazladan fazla ve genelinde bombos konusan instagramci.
    anladigim kadariyla kendileri karavan kiralamak suretiyle almanya civarlarinda seyir halindeler.yine tum fazla mimik ve kendinden emin tavriyla bugun basina gelenleri anlatiyor.
    bir restaurantta ablasiyla facetime yaparken karsidan bir adam el kol hareketleriyle kapat isareti yapmis telefonu ima etmis vs.
    kendisi de cok kurulmus ve laf sokmaya karar vermis.
    gitmis adama bizim ulkemizde rahatsiz oldugun seyi masaya gelirek soylersin oyle el kol yapilmaz yoksa dayak yersin demis.
    adam da sadece -deutsche! diye cevap verince bizim yine ozguveni allahuekber dagindaki aslimiz ben turistim ingilizce bilmiyor musun demis.
    ve turklugun ona verdigi enerjiyi falan anlatiyor.
    aslicim oncelikle biz avrupada (evet ben de turkiye de yasamiyorum)yasarken toplum icersinde bulundugumuz ortamlarda bir birimize rahatsizlik vermiyoruz, herkesin ozgur alaninda kendince dingin ve sakin kalabilmesi bu sekilde oluyor.

adim gibi eminim ki o restaurantta bagira cagira goy goy yaptiginiz icin insanlara rahatsizlik verdiniz. insanlar da uyarma geregi duygu ve ingilizce bilmek zorunda degil neden biliyor musun orada yerli olan,ulkesinde olan o. zeytinyagi olan sensin.
    cok turkun gucu,laf sokmalar kurulmalar falan tutamiyorsan icinde turkiye'de de sahane kamp alanlari var. al karavanini kenardan kenardan akcay a yollan nasil mesela?
    cunku biz de avrupa'da ulkesinin bagrindan kopup gelip dagitanlara tahammul edemiyoruz.
    edit:imla
  • onu bunu bilmem de ağzını acilen kapatmalı. *
  • bu ne biçim bir model ya. erkek gibi tavırlar, varoş varoş konuşmalar.
    ulan ülke ne hale geldi ya. ekranlarda sadece varoş kadınlar, nargileci erkekler. yemin ederim üzülüyorum.
  • yukarda bahsedilen story'lerini az önce izledim. kadında lanet kokuşmuş bir özgüven var gerçekten de tiksindim. kimdir necidir bilmem, muhtemelen kocası sayesinde sosyal medya ünlüsü olanlardan biri. kocası da öyle aman aman bir oyuncu değil zaten, neyse konumuz bu değil. keşke kendisini türk'üm diye tanıtmasaymış alman adama. adam da zannedecek ülke böyle hırtolardan geçilmiyor. bir bakıma doğru, bir bakıma yanlış tabi. yurt dışı seyahatlerini hazmedemeyen görgüsüzler arasında yer alıyor belli ki. mimikleri, anlatımı, vurguları vs. son derece itici.
hesabın var mı? giriş yap