şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
4 entry daha
  • fm profiline bakarak berbat bir stoper olduğunu söyleyebilirim. transfermarkt profilindeki rogon yazısını görmemle birlikte yeni bir iteleme olduğundan emin oldum. tek kelimeyle kötü transfer.
  • fenerbahçe'nin stoper transferinde akıllanmadığını gösteren genç stoper.

ya tutarsa diye transfer edilip büyük ihtimalle de tutmayacak. yıllardır bir tane sol ayaklı tecrübeli bir stoper bulamadılar...
  • bu adamı bir kere izledim yetti.

tabiri caizse kağnı gibi stoper.
  • inanılmaz ağır bir stoper. bizim ligi izlemiyor sanırım bu futbol dehaları da bu adamları transfer ediyorlar. inşallah gelir fener'e bir fenerli olarak çok istiyorum zira bu gelir fener'in derdine çare olmaz şampiyonluk falan gider de erol bulut, emre belözoğlu falan hepsi kovulur!

şu adamla gerçekten ilgileniliyorsa bile inşallah kovulur hepsi. adamın bir adet videosunu izledim ve eğer türkiye ligi ikinci devrede halı saha boyutlarında bir sahada oynanmayacaksa bu adam her maç 1 kırmızı kart görür sağından solundan atıp geçen bizim süratli kanat oyuncuları sayesinde.
  • fenerbahçe, apollon limasssol'da forma giyen attila szalai ile anlaştık son dakika haberleri geçiyor.
    menajer şirketi rogon; gustavo,pelkas,ademi,fallette,tolga ciğerci ve mehmet ekici'ninde menajerliğini yapıyor.
  • zanka, tisserand, lemos gibi sözlesmesi devam eden üc vasat stoper yetmemis demek ki dördüncüye ihtiyac duyulmus. fenerbahce'nin ihtiyac duydugu stoper profili belli, kagni arabasi gibi olmayan, sert , adam yiyen stoper.(örn. kjaer) atilla'nin yukaridaki üc isimden cok öne cikan bir özelligi yok. bizim ligdeki zenci forvetler bunu cok pesinde gezdirir.

edit: üsenmedim apollon'un son mac özetlerini izledim. acik ve net bir sekilde söyleyebilirim ki zanka'dan pek bir farki yok.
  • sanırım transferi şu şekilde gerçekleşmiş.

- bize bir defans oyuncusu lazım. genç olacak. ama çok masraflı olmayacak.
    - elimde gençten bir macar var. adı da attila, hem ucuz hem de macarlarda türkmüş diyorlar. hemen ısınır.
    - tamam paketle hemen.
  • yazık ya bu mecrada futboldan anlayan adam kalmamış. herkes pes ve fifa masasından kalkmış gibi yorumlar yapıyor.
    beyler r2 ile adam koşturmaktan beyniniz erimiş, bahsedilen mevki stoper. zaten takımın tisserand gibi süratli sayılacak bir stoperi mevcut. bize gereken sert, pozisyon bilgisi yüksek bir stoper.

bu takımın efsane stoperlerine bakın şu an transfer edilse demek kağnı diye topa tutulacak hepsi.
    lugano, alves, uche, edu, luciano bunların hepsi ağır, pozisyon bilgisi ve oyun sertliği yüksek oyunculardı.
  • sokratis , deli falan konuşurken önümüze bunu koyacaklarsa yazıklar olsun. bunu alacağınıza hiç almayın, bütçemiz yetmedi alamadık dersiniz olur biter. sadık, serdar bunun kadar stoper zaten.
  • serdar aziz
    sadık çiftpınar
    diego reyes
    simon falette
    adil rami
    zanka
    mauricio lemos
    marcel tisserand

iki senede aynı mevkiiye 8 kişi transfer ettik, bu sekiz kişiden bir tanesi bile performans veremedi ve yine gidip riskli bir transfer yapıyoruz. hem de aynı şirketten.
70 entry daha