9 entry daha
  • fm profiline bakarak berbat bir stoper olduğunu söyleyebilirim. transfermarkt profilindeki rogon yazısını görmemle birlikte yeni bir iteleme olduğundan emin oldum. tek kelimeyle kötü transfer.

edit : ilk maçında gayet iyi göründü ama defansif olarak fazla iş düşmedi. keşke yanılsa ama fm yanılmaz , göreceğiz.

edit 2 : fm yanıldı, adam mükemmel bir stoper çıktı. bunu aldıran scout kimse tüm transferleri o yapsın !

edit 3 : scout fatih terim çıktı (bkz: swh)
  • fenerbahçe'nin stoper transferinde akıllanmadığını gösteren genç stoper.

ya tutarsa diye transfer edilip büyük ihtimalle de tutmayacak. yıllardır bir tane sol ayaklı tecrübeli bir stoper bulamadılar...

edit: her maç beni göt etmeye devam etmekte olan oyuncumuz. transfer sezonunda sokratis'i tercih ederdim kendisinin yerine lemos ve tisserand örneklerini göz önünde bulundurarak ama bu sefer attığımız zarlar 6 geldi maşallah.
  • bu adamı bir kere izledim yetti.

tabiri caizse kağnı gibi stoper.
  • fenerbahçe ile 3 yıllığına anlaşma sağladığı iddia edilen stoper.
  • fener'in yine robon üzerinden aldigi (digeri kemal ademi, falette...) kapali kutu bir transfer. skills videolari üzerinden yorum yapmayacagim ama yasinin 22 olmasi ve bu yasta gecen sene türk milli takimini iki macta tokatlayan macar milli takiminin ilk 11 oyuncusu olmasi artilari.
  • fenerbahçe, apollon limasssol'da forma giyen attila szalai ile anlaştık son dakika haberleri geçiyor.
    menajer şirketi rogon; gustavo,pelkas,ademi,fallette,tolga ciğerci ve mehmet ekici'ninde menajerliğini yapıyor.
  • sanırım transferi şu şekilde gerçekleşmiş.

- bize bir defans oyuncusu lazım. genç olacak. ama çok masraflı olmayacak.
    - elimde gençten bir macar var. adı da attila, hem ucuz hem de macarlarda türkmüş diyorlar. hemen ısınır.
    - tamam paketle hemen.
  • yazık ya bu mecrada futboldan anlayan adam kalmamış. herkes pes ve fifa masasından kalkmış gibi yorumlar yapıyor.
    beyler r2 ile adam koşturmaktan beyniniz erimiş, bahsedilen mevki stoper. zaten takımın tisserand gibi süratli sayılacak bir stoperi mevcut. bize gereken sert, pozisyon bilgisi yüksek bir stoper.

bu takımın efsane stoperlerine bakın şu an transfer edilse demek kağnı diye topa tutulacak hepsi.
    lugano, alves, uche, edu, luciano bunların hepsi ağır, pozisyon bilgisi ve oyun sertliği yüksek oyunculardı.
  • serdar aziz
    sadık çiftpınar
    diego reyes
    simon falette
    adil rami
    zanka
    mauricio lemos
    marcel tisserand

iki senede aynı mevkiiye 8 kişi transfer ettik, bu sekiz kişiden bir tanesi bile performans veremedi ve yine gidip riskli bir transfer yapıyoruz. hem de aynı şirketten.
2375 entry daha
hesabın var mı? giriş yap