• buzlu soguk içkiler, sicak bedenler ve uzun yaz geceleri... dinleyin ve yaz hayallerine dalin.
  • ruhunuzu alıp tropikal diyarlara götüren bir grup, bütün şarkıları tereddütsüz indirilmelidir
  • ismini görünce bachata şarkısı çalmaya başlar.
    (bkz: obsesion)
  • her parçalarının her yerine aventura diye sıkıştırıveren mükemmel ötesi bir grup.. nasıl olduysa parçalarına biraz komedi ve biraz da romantizm katmışlar.. çok eğlenceli ve her zaman dinlenebilecek parçalar yapıyorlar..
  • zıbıdı kılıklı bu çocuklar gayet tatlı bir latin müziği yapmaktadırlar... obsession'u dinlediğinizde sakın cd hızlı okuyor falan sanmayın.. zira bilerek yapıyor bunları sıpalar. alıcılarınızın ayarını da rahat bırakın.
  • 2 aydır cd'sini aradığım her yerlerde sorduğum bulamadığım, ancak dün akşam mephistoda çaldığını duyarak hemen aldığım albümün sahibi grup.
  • "mi corazoncito" diye bi şarkıları vardır, bide çok güzeldir hani ...
  • hep duyardım bu grubu, cuando volverası falan bilirdim de şimdi zaman ayırıp başka şarkılarını dinleyine karar verdim pek hoş bir müzik yapıyorlar.gerçi bu onların güzelliği mi yoksa müzik türünden mi kaynaklanıyor bu hoşluk bilemeyeceğim. neticede çok da mühim değil şu noktada, pek hareketli aynı zamanda pek de yumuşaklar, vokalin sesi sağolsun. ana avrat düz gitse dinlersiniz kızmadan sanırım, öyle bir sakin. vokalin ses tonunun sakinliğin aksine nağmeleri ritmlerse inanılmaz enerji veriyor, cumartesi sabah sabah kendi kendime deli deli dans ediyorum evde valla yarım saattir, hay allah razı olsun aventura kardeşler. bir de galiba ispanyolca öğrenmek zorunda kalacağım bahaneyle.

kelime anlamı da sanırım tehlikeli bir girişim, serüven, heyecan, tehlike ile alakalı bir şeyler. ingilizedeki adventure, venture kelimeleri ile aynı kökten.
  • tunus yapımı fransız katamaran markası.

fiyat/performans açısından eşsiz olduğundan peşine düşülmüş, tunus'ta bulunan tersanesi 1 hafta içinde, günde 2 kez, 5 gün ardarda aranmasına rağmen telefona yanıt veren olmamıştır. ardından ispanya'daki distribütörü aranmış, cannes yachting festival 'da hasbelkader iletişime geçilmiş ve tekne yerinde ziyaret edilmiştir.

tekne görünür aksamı çok fena görünmese de, bazı (kritik) aksamının kalitesine ilişkin soru işaretleri oluşmuştur. bu parayla çözülecek bir sorun olmadığı düşünülmüş, know-how eksikliğinden kaynaklandığı kanısına varılmıştır.

teknenin aksam, teknilk sorunlarına ilişkin irtibata geçilememesi hızla tekneden uzaklaşmaya sebep olmuştur.

subjektif yorum, eğer bu tekneyle akdeniz ege kıyılarında, çetrefilli sayılmayacak havalara kısa dönem giriyorsaniz pek sorun olmayacağı, okyanus geçiyorsanız belanızı aradığınız yönündedir.
  • zengin yahudilerin at koşturduğu 33128 zip kodlu miami semti http://www.cityofaventura.com/
hesabın var mı? giriş yap