• bugün bir düğünde bulunduktan sonra artık içimde biriktirmekten vazgeçip sözlüğe dökmeye karar verdiğim sözler.

yani afedersinizi ama o bi b.ka benzemeyen müzikle nasıl saatlerce oynadınız, eminim ki benim gibi sizin de kafanız davul olduğu halde o davulcuya nasıl, "lan çalacağın davula daa, sana daa..." demediniz, kıçıma kaş göz çizsem daha güzel gözükeceğim kızlara nasıl da "ama hanimiş benim tatlı tontiş kızışım" diye adriana lima muamelesi ettiniz arkadaş !

böğürerek kusmak istiyorum ya !
  • 'burnunda sümük var.' en güzellerden biridir.
  • yakın bir kız arkadaşın ya da sevgilinin size şişman mıyım diye sorması durumunda verilen ''evet'' cevabıdır.

yerse dene.
  • "beynimi siktin amına koyum"mesela olabilir.
  • pantolon fermuarının açık olmasıdır.
  • insanın kurdudur, içinde kalır, yer bitirir.
  • aylardır vucudu sıkılaşsın diye spor salonlarında yatıp kalkan baldızın selulitleridir bu şeylere örnek.

fecii kızııımm durumun,
    burdan bari söylemiş olayım.
  • ' dişlerinin arasına maydanoz sıkışmış ' cümlesi olabilir mesela.
  • (bkz: ağız kokusu)
  • "yakıştı mı" diye soran kız arkadaşa gerçeği ve aslında sevgilisinin tam bi ucube olduğunu söyleyememek.

"sen mi osurdun?" cümlesi.

ter ve ayak kokan bir insanı.... bu cümlenin tamamını getiremeyeceğim.

anneye söylemek istenen "saçların beyazladı", babaya ise "kel oldun artık bırak bu işleri" cümleleri.

aslında bok gibi beste yapmış ve şiir yazmış bir arkadaşa pek tabi "bok gibi" olmuş diyememek.

karaoke'de sesi gaz sesinden bile kötü çıkan kişiye "osuruğum bile senden daha nağmeli" diyememek.

diye uzar gider de bu ayıp olmasın diye söylemek istemiyorum..
hesabın var mı? giriş yap