• hoş örnekleri olabilir:
    hayat bilgisi: 1 (tecrübesizliğin yüzünden ilişkiyi batırdığın için)
    beden : 5 (yatakta çok iyi oldugun için)
    matematik: 1 (yaptıgın harcamaları hep bana eksik toplamla söylediğin için)
    türkçe: 1( iki lafı biaraya getirmekten aciz oldugun için)
    şeklinde devam edebilir en makbulu bol not verip ayrılmaktır, dünya küçük gene aynı sınıfa düşülebilir.
  • aktivite: 4 (iyi)
    kıskançlık: 3 (orta)
    cinsellik: 5 (pekiyi)
    genel kültür: 4 (iyi)
    kankalarıyla geçinmesi: 3 (orta)
    aldatma: 0 (yok öyle bişii)
    satış: 1 (süper)
    yalancılık: 2 (geçer)

devamsızlık: 1.5 gün raporlu - 21 gün raporsuz
    "egosunu denetleyebilirse çok daha başarılı olacağına inanıyorum. başarılarının devamını dilerim."
    eski sevgilisi.
  • ayriliyorsak eger maksat karneyi sevgilinin gotune sokmaktir. notlar filan bahane.
  • son bir ders verme istegidir.*
  • karnenin görüş ve düşünceler bölümüne*;
    müstakbel eski sevgili, karnende de gördüğün gibi pek başarılı bir sevgililik dönemi sayılmazdı. romantizm ve cinsellik derslerine ve partneri mutlu etme davranış biçimlerine daha çok çalışmalı, kötü alışkanlıklardan uzak durmalısın. daha fazla şeyler yazardım ancak dua et kanaat notum iyi. bundan sonrası için başaracağına inanıyor, sana saadetler diliyorum.
  • kanaat notunu sıfır vererek sizden sonrakilere uyarı mahiyetinde yararli bir eser birakabileceginiz eylemdir.
  • sağlıklı genel değerlendirme yapabilmek için ilişkinin ilk zamanları verilmiş karnenin notlarıyla ortalamasının alınması gereken karneyle fişleme yapma durumu.
  • hatalı bir idari harekettir. zira o karne ne kadar boktan olursa olsun, başka bir sevgiliye transfer olma yolunu açacaktır "uzaklaştırılan" sevgiliye. tabii takdir idare makamındadır ki "eski sevgili"nindir bu durumda.
  • söz konusu karne savas zamani ayri düsecegin, belki son kez görecegin sevgiliye verilen ekmek karnesi ise en asil duygunun karnesidir.*

(bkz: su an agliyorum ve entry giriyorum biliyor musun)

**
hesabın var mı? giriş yap