şükela:  tümü | bugün
  • istanbul anadolu 4. sulh ceza hakimliği’nin aytaç arslan'ın talebi üzerine verdiği 2017/2995 d.iş sayılı ve 15.06.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • tacizci. meltem bankogillerden.
  • kendisi çok bohem takılırım kime ne havalarındaydı en son. neymiş?
    demek bukowski öyle olunmuyormuş.

tanım: yazı sildiren yazar.
  • vedat özdemiroğlu'nun amatör versiyonu.
  • sol frame'de adını görünce aklıma gelenler;

1) seni sinem'le öpebilir miyiz?

2) ahaha şu an bornozumla oturdum yazılanları gülerek okuyorum.

-24 saat geçmeden-

3) ühühü anneme ne diyeceğim. ühüh. linç, ühühü.
  • kendisi hakkında yazılanları sildirmiş. bu adamın yaptıklarını kısaca hatırlayalım.
    onlarca kızı internet üzerinden taciz edip çıplak fotoğraflarını gönderiyor.
    istemeyenleri barzolukla, kezbanlıkla ve edebiyat düşmanlığıyla suçluyor bazen de tehdit ediyor.
    kendisine tacizci diyenleri ahlakçı toplumun üyesi olmak ve linç etmekle suçluyor, suçlarken de küfür, hakaret ve aşağılama cümlelerine çokça yer veriyor.
    ve adının tacizciye çıkmasının ekmeğini klasik bir islamcı gibi yemeye başlıyor. sansürlendiğini, lince uğradığını, ötekileştirildiğini ve o ara aklına gelen her kötü şeyin kendi başına geldiğini anlatıp yazdığı şeyleri sattırmak için çalışıyor.
    sonuç olarak da eksisozlukteki kendi kişisel tarihini mahkemeye veriyor.

ayrıca kişisel notum, insanlar cinsel hayatlarını istedikleri gibi yaşamaları çok güzel bir şey ama bunu yaparken bir kişiyi bile zorlamadan, taciz etmeden yap amina kodumun malı bu kadar basit. hiçbir insan sevişmek istemediği birinin kıllı götünü görmek zorunda değil ya da sevismediği için tehdit edilmek zorunda değil.
  • kendisi hakkında yazılanları bornozumla okuduğum yazardır.
  • ilginç, yazdığım entryi mahkeme kararıyla sildirmiş.

tahsilin cehalet aldığını, ötesinin bâki kaldığını gösteren güzel bir örnek kendisi. korkarım bu yaptıkları yanına kâr kalacak.

bir de duvarında taciz, tecavüz vs konularında ilgili bakana yazdığı açık mektup var. pişkinliğin bu kadarına da pes…

... diye yazmıştım.
  • ben bu sabah müşerref oldum ismiyle, malum mahkemelerin ekşide sildirdiği başlıkları takip ediyorum.
    gugil önbellek sağolsun 17 şubatta da bi başlık sildirmiş.

bu taciz "iddialarının" mahkemece silinivermesi muazzam bir teknoloji.dünyada eşi benzeri yok.
    bu yıl silinen diğer başlıklar için:
    (bkz: #66664642)
  • yeraltı edebiyatçısı olarak hukuk kurallarına bu kadar bağlı olması, başlığına girilen entrylerden bu kadar rahatsız olması ne ironik böyle. halbuki olay ilk patlak verdiğinde savunucuları ve kendisi ''ben yeraltı edebiyatçısıyım. yaşam tarzım bla bla'' diye zırvalıyordu.