şükela:  tümü | bugün
 • belli ki edebiyat uçkuru kontrol edebilen bir şey değil (etmesi de gerekmez), bunu bir kere daha göstermiştir. başka da hiçbir şey olmamıştır. (mevzu ne bir "pedofili" vakası ne de "sapıklık"tır; mevzu insanları taciz etmektir.)

  ve lâkin, kendisini şu anda en iştahlı şekilde köşeye sıkıştıranların çoğu meydanın kendilerine kalmasından hoşnut olanlar daha çok. hangisi daha iğrenç? aytaç ars ve onun, ihtiyaçlarını gidermek için getirisi çok kez kanıtlanmış olan edebiyatı kullanması mı; yoksa bugün ona sataşmak için bile, ondan farksız olmayan dangalaklara minnet eden yani edebiyatı bizatihi böyle bir şeye çeviren "okur" kılıklı başka abazanlar mı? çünkü bu alanda en az "yazar", "şair" kadar iştahlı okurlar da var ve kendilerine yönelen her ilgiyi de olanca aptallıklarıyla benimsemeye hazırlar.

  kimse kusura bakmasın, en küçük ayrıntıya kadar, hayatımızdaki her şeyi belirleyen, insan kalitesidir. aytaç ars diye birinden haberdar dahi değildim şimdiye değin ama onun saçmalıklarına hücum edenlerin çoğundan daha zavallı olduğunu hiç sanmıyorum. ona hücum edenlere yavşayanlardan ve kendilerine de sarkıldığını bir tür kendini beğenmişlikle ima edenlerden de.

  velhasıl, pespaye hayatları, bu boktan çevreleri, her şeyin en iğrencini sonuna dek hak ediyorsunuz. daha ne diyeyim yani.
 • gerçek bir kımıl zararlısı.
 • peyniraltı edebiyatı'nın ilk sayılarını çıkarttığımız zamanlardı. bu sapıkla bir taksim dergi toplantısında tanışmıştık. fötr şapkasının kenarlarından fışkıran yağlı kıvırcık saçları, motorin kıvamında her yerinden akan kasıntılık hali ilk gördüğümde dikkatimi çekmişti. itici bir adamdı doğrusu.

  efendim sonradan bu adamın sapık olduğu ortaya çıktı. önceleri gülerek takip ederdik yazıp çizdiklerini. sonra sapıklığı boyut değiştirince dergide de yazamaz oldu. çünkü karıya kıza sulanmaya başlamıştı. böyle adamlar toplumda kendine nasıl yer buluyor anlaması çok zor. böyle adamlara kadınlar nasıl yüz veriyor, hatta başka şeyler de veriyor, anlaması çok zor. topuklu ayakkabından şarap içmek istiyorum bir edebiyat mıdır? ilk başta -internet/telefon üzerinden yazdığı mesajlarla- bazı kadınlar bu sapsızın karın gurultularını yer altından gelen müzik sesi olarak algıladıysa da eninde sonunda iflah olmaz bir sapık olduğunu fark edecek sezgiye sahip olmalılardı. geç de olsa öyle olmuş. artık kendisini kurtarabilmesinin tek bir yolu var. o da itiraf etmek. ama şimdi süslü cümlelerle çaresizce kendi tacizciliğinin savunuculuğunu yapıyor. eğer toplumun temiz kısmında hayata tutunmak istiyorsa yaptıklarını ve niyetini, edebiyatın arkasına saklanışını itiraf etmelidir.

  bu arada bazıları aytaç ars'ın internet üzerinden lince uğramasını aşırı bulmuş. buna şaşırmamak gerekir. çünkü toplumun refleksi bunu gerektirir. toplum tuzağa düşürülen ya da düşürülmeye çalışılan kişilerin, belki de içinde bulunduğu iğrençliği şikayet edecek cesareti bile bulamayan kadınların, olaylar gün yüzüne çıktığı zaman savunuculuğunu üstlenir, mağdurlara cesaret verir.

  şimdi, bu adama bir topuklu ayakkabı sokacaklar, götünden kan alıp onu da ayakkabının içinden kendisine içirecekler. koçum, arslanım, yer altı edebiyatının aytaç ars'ı. artık sen yoksun.
 • kardeş
  sikeriz
  sıkıntı yapma
 • olay hakkında kim nedir çok üstelemedim zira ben yüzeysel bir okuyucuyum. asıl eklemek istediğim şey şudur;

  x aa bakayım ne okuyorsun?
  y aytaç ars'ın bir kitabı...
  x şu kadınlara fetişli taciz mesajları atan adam değil mi o ya?

  özetle sayın ars siz istediğiniz kadar açıklamalar yapın o kırmızı bornozunuz üstünüzdeyken, aslında tam olarak yukarıda yazdığım diyalogla hatırlanacaksınız.

  adam yazar olunca siz diyesim geldi

  (bkz: şarap,ayak,oje)
 • fuck your ars
 • istanbul anadolu 4. sulh ceza hakimliği’nin aytaç arslan'ın talebi üzerine verdiği 2017/2995 d.iş sayılı ve 15.06.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • kendisi çok bohem takılırım kime ne havalarındaydı en son. neymiş?
  demek bukowski öyle olunmuyormuş.

  tanım: yazı sildiren yazar.