• buried alive isimli gösterisi çok başarılı olan komedyen.
  • aşk üzerine bir yazı yazmış komedyen. esasen yazıyı özel olarak yazmamış yazdığı kitaptan* bir bölümmüş.
    "benim annem babam görücü usulüyle evlendi ve 35 yıldır beraberler. babamın önünde 3 seneçek sunmuş annesi. ilki çok uzun, ikincisi çok kısa olduğu için kabul etmeyip annemi seçmiş. annemin doğru kadın olduğuna inanması sadece 30 dakikasını almış, ben ise 30 dakikada ne yiyeceğimi seçemiyorum. herşeyi çok düşünüyoruz. günümüz gençleri ruh eşlerini arıyorlar böyle bir şey çok zordu eskiden ama artık online randevu sitelerinin de artmasıyla profiline bakarak o ruh eşini seçebilirsiniz ve kendisine bir mesaj uzaktasınız paralelinde amerika bazlı ilginç istatistikler de verdiği, komik, eğlenceli bir yazı olmuş. metroda otobüste vs boş zaman varsa bi okunur.
  • hint kökenli amerikalı, sempatik komedyen. parks and recreation'da tom haverford adlı şampiyon komik, girişimci karakteri canlandırmasıyla yaygın biçimde tanındı. son zamanlarda yazdığı modern romance kitabıyla konuşulmakta. şaşırtıcı biçimde akıcı, komik ve aynı zamanda bilgilendirici denebilecek bir kitap olmuş. gitgide daha çok tanınan ve ciddiye alınan bir isim olacağına inancım tam. *

ama aziz'i hep parks & rec'teki bu favori sahnemle hatırlamayı tercih ediyorum.
    fart attack
    *
  • master of none ile sonunda kendini sevdirebilecek bir adam.
    dizi fena değil, diğer dizilerdeki kadar da sırıtmıyor burada. izlenir.
  • bu aralar hakkinda muazzam bir pr calismasi yapilmakta. netflix'te dizisinin yayinlanmaya baslamasiyla basinda ve internette devamli hakkinda haberlere rastlanmakta.
  • reddit'te alan yang ile ama yapmışlar. aua daha doğrusu.

https://www.reddit.com/…d_alan_yang_from_master_of/
  • hayatımda gördüğüm en itici tiplerden biri. netflix yapımı dizisi master of none izlerken sinir katsayım artıyor gereksiz bir şekilde. ilk 3 bölümü izledim, sevebilmek için fakat nafile. duyduğum ve gördüğüm en itici şeylerden biri de ağzını yamulta yamulta aksansız amerikan ingilizcesi konuşan hint asıllı amerikalılar. sevemiyor ve ısınamıyorum, olmuyor.
  • pozitif ayrimciligin ekmegini yiyen, yeteneksiz ve komik olmayan komedyen. kesinlikle hayatimda gordugum en itici insanlar siralamasinda ilk uctedir.
  • ekşiciler sevmemiş ama ben master of none'ı sevdim. 1900'lü yılların başında abd'ye göçen cillop gibi irlandalı ve italyanların hikayesini anlatırken iyi, ansari hintli ve korelileri anlatınca "auuuuwww"

şaka bir yana louis ck, bill burr, jerry seinfeld, chris rock ve ricky gervais varken bu arkadaşın stand up'ını çok sevmesem de master of none orijinal bir hikaye olmuş.
    mindy kaling'le birlikte bu arkadaş hintli/pakistanlı göçmen hikayesinden ekmek yerler bir ömür artık.

bu arada nyt için hindistan'ı gezmiş. tatlış bir video olmuş;
    (bkz: #58945089)
  • anlamıyorum, herkes mi kötü? insanların yaptıkları her şey mi vasat?

bence aziz gayet orijinal bi insan. tamam, aynı anda birkaç prodüksiyon yapınca kendini tekrar ediyor olabilir ama master of none gayet iyiydi mesela. madison square garden'ı da tek başına dolduruyor mu? dolduruyor. bence komik adam. oyunculuğu da fena sayılmaz yani.

edit: typo
hesabın var mı? giriş yap