• kendisinin belirlediğini düşünmediğim şartlardır.
    (bkz: bunun kararını tek başıma veremem)
  • binali de o kadar cesaret var mı ?
  • açık olmasa da seçim iptalini konuşmak istemediğini ifade etmiştir. çünkü seçimin iptalini hiçbir şekilde izah edemezler. hele ki ysk'nın skandal ilçe seçim kurulları kararından sonra.
    (bkz: oynamayı bilmeyen gelin yerim dar dermiş)
  • şartı kabul edip canlı yayında seçim iptali ile ilgili sorular sorsa diye aklımdan geçirdiğim.

bu siyasal islamcılar durust insanların da ayarını bozdu.
  • az sart belirtilmis, soyle olabilirdi netekim:

bizim evde tartisalim
    tartisma programini rok ya da zevcesi hanimefendi yonetsin
    ben koltukta oturayim, imamoglu ayakta dursun
    imamoglunu kaziga baglasinlar, ben tartismaya 100 metre ilerden baslayim
    tartismada otuz yillik duayenim de hazir bulunsun, arada mudahele etsin
    tartismaya 10 kadar danisman ve yandas gazeteci getirmeme izin verilsin
    tartismaya sadece istanbul degil, baska hiçbir sey dahil olmasin. ben bol bol fikra anlatayim, imamoglu gulsun ya da guler gibi yapsin
    aradaki reklamlar imamoglu'nun konusma suresinde verilsin
    imamoglu'nun cevap ve soru sorma hakki 10 kelime ile sinirlansin
    imamoglu'nun son konusma hakkinda program pat diye kesilsin
    imamoglu ustunluk saglarsa, program banttan 4 kereden az olmamak uzere yeniden izlensin, geregi yapilarak ysk tarafindan iptal edilsin

simdilik sartlarim bunlar, ben biraz daha dusuneyim. aklima geldikçe ekler, kesin kararimi sonra açiklarim.

-ya allah bismillah mustakbel istanbul belediye baskaniniz-
  • kameramanlarin isten cikartilmamasi
    (evet laf carpiyorum mazbata ekreme)
  • ekrem başkanı, istanbul dışında her konu ile vurmaya kalkıp, konuşturmayanların böyle bir şart koşmaları cidden şaşırtıcı.

ekrem başkan istanbul’u, israfı ve yapacaklarını anlatmaya çalıştıkça, katıldığı yandaş medya proğramlarında konuşturtmayan ve “fetö, pkk, yunan basını” gibi sorular sordurtanların, “sadece istanbul’u konuşalım” demesi, ekrem başkan’ın arayıpta bulamadığı şey olur ve sonuç şimdiden bellidir.
    (bkz: thank you binali but mazbata is in another castle)
  • nagihan alçı’ya sen gelme ulan ayı demesidir binali’dir.
  • şimdiden yerim dar oynayamam yapmaya başlamış. yatar bu iş.
  • ispark, öğrenci akbil'i, vakıflara aktarılan milyonlar, metro yatırımlarına ödenek çıkmaması... bir sürü konu var iatanbul'la alakalı. üstelik imamoğlu'yu da hep istanbul dışı unsurlarla sıkıştırmaya çalışıyorlar.

bu şart açık oturumun sonucunu değiştirmez.
hesabın var mı? giriş yap