• genelde ''ne gerek vardı şimdi buna'' diye devam eder.
  • alınan şey eğer sizde mevcut olanın üst modeliyse "e zaten bu yok mu sende?" sorusuyla karşılaşmamanız mümkün değildir.
  • (bkz: hayallerim)
  • sene 1992 idi sanirim tv ye baglanan atarilerden alayim diye tutturmustum. buyuk israrlar sonucu o ne ki falan deyip bir sekilde aldirmistim adama. sonra 2 gun oynadiktan sonra, bunlar telezyonun pilini bitiriyormus diyen komsunun lafiyla goturup geri iade etmistik.zira tv de yeni alinmisti hemide pilipis.
    2 gunde olsa o ucakli oyunda fuel yazan cubugun ustunden gecerek yakit almisligim var.
  • (bkz: ayakkabı)

ayda 3 ayakkabı alınca haklı aslında.
  • oyuncak bebek.

haftanın bir günü pazara giderdik babam beni de alırdı. tam elimi bebeğe atcakkene
    “o ne eline alıyon, alma pis adi baksana kırılır bu” gel sana muz alayım derdi.

unutmuyorum işte 5 yaşında falandım ama o yaz her pazara gittiğimizde görürdüm o bebeği. hayır ne kadar da aptal bi çocukmuşum ağlayıp zırlasana! istioom da istiom desene! yok. qq yeşilçam repliği gibi; oluy baba dedim her seferinde.

pembe saçlıydı çantası aynası tarağı vardı... dur ya internetten alayım bi bebek adklşşi çok pis canım istedi ehehe
  • genelde ben babama sorarım bu soruyu
    öyle saçma ve gereksiz şeyler alıyor ki bazen
  • benim kızların aldığı (bkz: lol) bebek. her defasında bu cümleyi kuruyorum sıpalara.
    hayır parasında değilim (yumurta kadar şey 100 lira) hakkaten çok dandik ya.
    bide benim kızlar utanmadan 2'şer tane almak istiyorlar. pazarlıkla bire indiriyorum.
hesabın var mı? giriş yap