• yıllardır "lan bu neden oluyor, nereden kaynaklanıyor" diye fellik fellik sebebini aradığım iğrenç ve eşi benzeri olmayan ayak kokumu çoraplarıyla "pat!" diye kesip atmış marka... en kaliteli ayakkabılardan aldım 3-4 yıldır paraya kıydım, ne tozlar ilaçlar kullandım bana mısın demedi ama 1 aydır bu markanın çoraplarından kullanıyorum ve %80 azalma oldu... sen gerizekalı gibi git en kaliteli ayakkabıları al, tozdu ilaçtı kullan dur ama "lan 5 tanesi 10 lira diye satılan seyyar satıcı çoraplarından kullanıyorsun bir de kaliteli çorap dene" diye düşünmemişim... teşekkürler bad bear... ayağım artık ölü balık gibi değil, normal, bildiğin insan ayağı gibi kokuyor... bunun benim için ne anlama geldiğini kimse anlayamaz lan...
  • tasarımları güzel, iyi de çekim yapmışlar ürünler için. türk firması ama kaft tarzı özel bir marka olduğunu umuyorum.

2 tshirt 1 deniz sortu siparişi verdim trendyol üzerinden, fiyatları makul. merakla bekliyorum nasıl ürünleri acaba.

geldiğinde yorumlarımı yazacağım.

gecikmeli edit : deniz şortu kesimleri çok küçük, bir beden büyük sipariş verin. t-shirtler fena değil, vasat üstü. bir daha sipariş vermem.
  • urunleri gereksiz pahali tekstil firmasi.
  • ürünleri gayet güzel ve sağlam olan marka. özellikle t-shirtleri. severek kullanıyorum.
  • fiyat şişirmeyle iyi algısı yaratmaya çalışan bir marka.

bendeki algısı: markafoni'nin ilk zamanlarında ortaya çıkan, italyanmış gibi isim koyan ama merter'den yönetilen markalar, ta 2010'larda utanmadan 799 tl yerine 29 tl'ye ürün satardı sitede, aklıma onları getiriyor bu marka. ama indirimsiz hali.
  • özellikle oversize tişörtlerine bayıldığım marka.

geçenlerde kaft'ı gömmüştüm, bu sefer de bad bear'ı övmeye geldim, böyle de hakkaniyetliyim. *

normalde tişört alışverişlerimi internetten yaparım ama oversize kalıplar markadan markaya değiştiği için geçenlerde bana pek de yakın olmayan bir mağazasını ziyaret ettim. hoş, istanbul'da sadece iki mağazası var zaten. evet, iki...

alışveriş esnasında vakit kaybetmemek için gitmeden evvel beğendiğim modellerin görsellerini telefonuma kaydetmiştim. sağ olsun gayet tatlı, kibar bir arkadaş ilgilendi gittiğimde. ben modeli gösterdim, o çıkardı getirdi...
    normalde hangi bedeni giyiyorsam yine her modelde o bedeni denedim. hepsi de cuk diye oturdu. kumaş kesimlerini çok çok başarılı buldum ve deneyimlerime göre bu ölçüleri tutturabilen marka sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

toplamda 6 model beğenmiştim fakat 2 tanesi görsellerdeki gibi çıkmayınca onları iptal ettim. 4 adet tişörtle kasaya gittiğimde ise en düşük fiyatlı olanı hediye edeceklerini söylediler. olm var ya böyle şeylere deli gibi seviniyorum yaa. hiç hesapta olmayan maddi sürprizlere bayılıyorum, bitiyorum. *

ne demiştik? kesimleri çok şugar, kumaşları kaliteli, ferah tutuyor. yıkama sonrası kaft'taki gibi şekil şükül değişikliği de olmadı. dolayısıyla gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. ben senden razıyım bad bear, bundan sonra seni her yerde hunharca öveceğim. *
  • sort fiyatlarini 599tl’ye cikarmis.
    la olm beymen sizden ucuz. marks&spencer sizin yari fiyatiniza sort satiyor kendinize gelin demek istedigim firma
  • ilk yıkamada baskısı soyulan bi tshirt'lerini alma gafletinde bulunduğum marka. 30 derecede yıkamıştım halbuki.

boynerden almıştım, bugün geri götürdüm, incelemeye göndereceklerini, 21 gün içerisinde cevap geleceğini söylediler.
  • boynerde rastladığım, alıp kullandıktan sonra kalitesinin farkına vardığım boxer markası. manifesto filan anlamam, mal iyi arkadaş.
  • gectigimiz yaz boyner'de modelini cok begenip mayosunu aldigim marka. turk markasiymis, aldiktan sonra ogrendim.
    kumasi cok kaliteli, herhangi bir solma, dikis atmasi, esneme yapmadi. su tutmayan kumas kullanildigi icin cok kolay kuruyor.
    astari yok, tahris etmiyor. onunde cirt cirt veya bir dugme de yok, yalnizca ip ile bagliyorsunuz. alisana kadar biraz tedirgin oluyorsunuz ama kullanimi oldukca rahat. bir de cep olsaymis tam olacakmis.

internet sitelerindeki urunlerin, abartmiyorum, %99'unun tukenmis olmasi ise ya cok iyi sattiklarinin ya da islerin kotu gittiginin bir gostergesi. hangisinin dogru oldugunu zaman gosterecek.
hesabın var mı? giriş yap