• civarda evlere servis yapanların hepsini denedim, eve sipariş verecekseniz ve bu arkadaşlar da sizin muhitinize getiriyorlarsa başka yerde yemeyin derim.

gidenlerin yalancısıyım yerinde yemek isteyenler için de güzel bir yermiş. salı gecesini ladies night yapmışlar kadınlara pizzasının yanında bir kadeh şarap da bedavaymış. perşembe family night diyor sitede, ailenin en küçüğünün pizzası bedava.

http://www.bafetto.com/
  • caddebostan şubesinin yemeksepeti üzerinden yapılan bir tavsiye için telefonla arayıp teşekkür edip konuyla ilgili yaptıkları düzenlemeyi bildirme nezaketine sahip bir işletme anlayışı var.
  • lor peynirli rokalı pizzalarının hastası olduğum, semtimin en iyi pizzacısı.
  • pizzaları ve hizmet kalitesi başarılı restorandır. denenmesi tavsiye edilir.
  • bakırköy marmara forum'da yer alan sağlam bir pizzacı. ayrıntılı inceleme için;

http://pilavcilavrisotto.blogspot.com/…o-pizza.html
  • kartal şubesini ilk defa şimdi denedim. gayet memnun kaldım. kurye bile maskeli ve tertemizdi. lezzet ve malzeme kalitesi de hoşuma gitti. sonradan rahatsız ederse yazacağım.
  • kocaman denilen pizzasini boluserek birakin iki kisinin doymasini tek kisi bile doymaz. kilosu 60 olan bir erkek burada kiz arkadasiyla pizzasini paylasarak gelen pizzanin doyurucu oldugunu dusunuyorsa onu ciddiye almayin. benim buradan buyuk pizza yiyip doymayan bir suru arkadasim var, onlar kadin halleriyle kucuk pizzalari diye dusunuyorlarsa sizce buyuk pizzanin yarisiyla doymak mumkun mudur?

tanim: kotu, kazik pizzaci.

edit: 6 yildir yurtdisindayim, inanin amerikan pizzasinin yaninda italyan pizzasi komik kaliyor, tat ve gorsel olarak. kalin hamur falan gectim, amerika'nin herhangi bir eyaletinde ortalama bir
    lokal pizzacida yapilan herhangi bir pizza heralde en ust duzey oldugu iddia edilen italyan pizzasini tokatlar gecer. ıtalyanlarin konuda tek esprisi pizzayi icat eden olmalari, amerikalilar falan sonunda almis basini yurumus, amiyane tabirle boynuz kulagi gecmis. boyle yerlerde bir tane pizzaya 29 tl vereceginize gidin 2 tane ortaboy pizza alin papa john's isimli pizzeriadan. o franchise haliyle bile papa john's suradan iyidir. 1 kisinin 2 tane yese doymayacagi pizzaya 29 tl istemek nedir yahu? 1 defa gidip bir daha onunden gecmedigim
    mekanlardan birisi.
  • pizzayi dominoslarla vs ogrenmis yurdum insanina "vauvvv! sehrin en guzel pizzasi bu olmali!!" dedirten, kanimca vasat pizzalara sahip italyan çakmasi turk pizzaci. italyanim diyen pizzacinin menusunde kayseri pizza gormek insana gurur veriyor.
  • bir kere pizzasını tadınca daha önce yediklerim neydi diye ister istemez sorgulamanıza neden olan pizzacı. servisi, mekanın genel hali herşey çok keyifli. işletmecileri ve çalışanları da samim, işine sahip çıkan insanlar. bugün arkadaşın pizzasında olmaması gereken bir malzeme vardı, kendilerine gösterdiğimizde hemen özür dileyip yenisini yapmayı teklif ettiler, kendilerini affettirmek için tatlılarından ikram ettiler. türk milleti olarak böyle içten özürlere alışık olmadığımızdan şaşırdık tabi. tatlıları da pizzaları gibi kendi yapımları ve leziz, tiramisu mutlaka denenmeli.
  • şaşkınbakkal'da süper bir pizzacı. hakikaten çok çok iyiler, pizzaları odun ateşinde pişiriyorlar ve malzemeleri gerçekten kaliteli. paket servise de başladılar, fiyatları da uçuk değil. bağdat caddesi'nde pizza yemek için çok mantıklı bir seçim. yılların pizza severi olarak söylüyorum; pizza severler kesinlikle ama kesinlikle denemeli burayı. adamlar isimlerinin yanına "best pizza in town" yazmışlar. şu ana kadar istanbul'da yediğim pizzalar içinde gerçekten ilk 3'e girerler. haklılık payları var.

http://bafetto.com/

not: şaşkınbakkal'da yapı kredi'nin arkasında, bodrum mantı'nın yanındalar.
hesabın var mı? giriş yap