• zara'nın zamanı geldi albümünde çok güzel söylediği şarkı. iyi ki ilkbaharda çıkmamış albüm. yoksa ne olurdu hâlimiz.
  • özdemir erdoğan ustanın 2001 yılında hazırladığı "besteler - güfteler 1974-1984" albümünde yer alan başucu eseri.

"desem ki bir görüşte aşık oldum ben sana..
    sendin bana tüm hayatımı unutturan fırtına..
    canım fedadır sana
    yeter ki inan bana!
    bak açtım sana kalbimi,
    gel içime doğ..

baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma..
    susamıştım sevgiye; çiçekler sundum sana..
    seversin diye..
    seversin diye..

istemem senden başka birini
    tamamlıyoruz birbirimizi..

kusurumuz sevilmek, sevmek olursa
    kusursuz olmaz insan hayatta!"
  • uzun hava gibi başlayan ama nakarat kısmına gelince bambaşka bir şarkıya dönüşüveren özdemir erdoğan'ın sesinden dinlenmesi gereken şarkı.

baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma..
    susamıştım sevgiye; çiçekler sundum sana.. seversin diye..
  • en kasvetli zamanlarda en guzel gunlere dair gorulen upuzuuun bir ruyanin soundtrack'i gibi.
  • kış soğunda sevgiliyle dinlerken bahar gibi hissettiren dinlenesi güzel şarkılardan biridir .

istemem senden başka birini
    tamamlıyoruz birbirimizi
    kusurumuz sevilmek
    kusurumuz sevmek olursa
    kusursuz insan olmaz hayatta
  • öyle bi'şarkı ki bu "baharda kuşlar gibi" değil de hiç yaşanmamış mevsimlerde yaşıyormuş hissi veriyor. güzel ama. çiçeği bol mevsimler. hep sabah olsun, çok aydınlık olsun, böyle bi mutluluk gelsin ordan burdan falan..

zara söylüyor
  • şuncacık ömrümde en kuş gibi olduğum zamanlarımdan kalma iç kıpırtılı şarkım.

bellona reklamlarında ziyan edilmesin, nakarat işte belloooonaaa işte belloooooonaaa diye bitmesin.

kuşlar uçsun, dallara konsun, birileri sever diye birilerine çiçekler sunsun. öyle işte.
  • şevval sam'dan hoşlanmayışım nedeniyle umarım nefret etmem dediğim şarkı.
  • popüler olmasına çok üzüldüğüm bir şarkı. yıllar önce ilk kez zara'dan dinlemiştim. zara incecik ve o kadar yalın bir şekilde söylüyor ki. sevgiliye söylenebilecek en güzel şarkılardan biri belki de. ''susamıştım sevgiye, çiçekler sundum sana'' keşke reklam müziği yapılmasaydı hele şevval sam hönkürmeseydi.
hesabın var mı? giriş yap