59 entry daha
  • en sevmediğim göruntudur
  • her seferinde üzerine aklımdan geçen herhangi bir slogan ya da cümleyi yazmadan geçemediğim aynadır.
  • bizim evde olmayan ayna. en azından ben banyoya girdiğim zamanlarda. ya arkadaşım merak ediyorum ayna nasıl buğulanıyor? neden ben girdiğimde olmuyor bu iş? ben her girdiğimde kapıdan, duvardan, aynadan bildiğin su akıyor. hani şu pencereye vuran yağmur tanesinin yavaş yavaş aşağıya kayması gibi. yere az dikkatsiz bassam kayıp çanağı kırmam işten bile değil.
    sanırım biraz uzun takılıyorum banyoda, hem de yüksek sıcaklıkta.
  • ıslanan kirpiklerin göze en çok yakıştığı halini kişiye göstermeyi bekliyordur.
  • üzerine banyodan çıktıktan sonra ismini yazabilmen yahut türlü türlü çöp adam resimleri, kalp, çiçek, böcek vs. çizmek için varolduğunu düşündüğüm aynadır.
    (bkz: valla ben öyle yapıyorum)
  • ev arkadaşımla zamanında birbirimize aracılığıyla komikli mesajlar verdiğimiz eşya.
  • ev arkadaşınız banyoya girmeden önce aynaya gizlice tuhaf kelimeler yazarsanız buğulanan ayna sizin için arkadaşınızı korkutur.
  • banyoyu havalandırıp havadaki nemi bertaraf etmedikçe yine buğulanacak aynadır.
  • ayna ayna değil tuvaldir artık. siz de bob ross.
  • cozumu icin enfes bir yontem daha olan sorun.

malzemeler:
    1- bornoz.

ıslik calinir. bornozumuzun dirsek ve el bilegi arasinda kalan kismi, arac silecegi edasiyla kullanilarak ayna silinir. ıcerideki buhar miktarinin yogunluguna gore bu pratik ama etkili hareket tekrarlanir. son olarak aynaya bakilip "havada, karada siker." bakisi atilir. sihhatler olsun.
55 entry daha
hesabın var mı? giriş yap