şükela:  tümü | bugün soru sor
  • wildpeace survival & bushcraft academy kurucusu. ısrarla araştırmama rağmen kendisi hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadım. web sitesine de koymamış. facebook'a konulan videoda eğitmen eğitimi bile verdiklerinden bahsediyordu. eğitmenleri eğitecek kişi hakkında hiç bilgimiz yok. bir de 5 ciltlik bir kitap yazdığından bahsetmiş. 5. cildi yazıyormuş. 5. cilt bitince tamamını bastıracakmış. keşke cilt cilt bastırsaymış. belki ilk cildi okununca "abi sen bu işe devam etme, gerek yok" tepkileri alacak ve geri kalan 4 cildi yazma zahmetinden kurtulacaktı. risk almış oldu.
  • wildpeace survival & bushcraft academy kurucusu ve eğitmenidir.
    doğada hayatta kalma* ile ilgili youtube kanalında oldukça faydalı bilgiler veriyor. facebook sayfasında ise dikkatimi çeken bir konu var;
    her kim alelade bir fotoğraf çekip böcek, sürüngen, memeli vs için tür teşhisi mevcut görselde görünenlerden yola çıkarak lâtince isminden -varsa- zehir bilgilerine, fenotipinden gelişim sürecine kadar gayet tatmin edici cevaplar veriyor.
    hatta gecenin bir köründe yazdığım mesaja anında ve çok samimi bir şekilde cevap vererek yaptığı işe ne kadar bağlı olduğunu açıkça göstermiştir.