• trompet sanatçısı bu bey -barıştık mı diye de bilinirmiş ortamlarda- t.e.a.r diye bir albüm çıkarmış. hepsi birbirinden güzel ambient-caz parçalar, duyunca "oha adam türkmüş" deyip dinlemeye devam ettim, önce aşk fezalarında meşk astronotuna tutuldum, derken "ağahamam apartmanı'nda bir çiçek"i buldum. sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı, bak hele şarkıdaki isme bak sen, deli çıkarsın.

hayatımdaki naiflik seviyesini ağahamam apartmanında bir çiçeke sabitliyorum. umarım kirletmezsiniz şerefsizin evlatları.
  • dinledikçe (bkz: ibrahim maalouf) havası alıyorum. ve kesinlikle kötü anlamda değil.
  • müzik tutkusunu çok sevdiğim müzisyenlerden. şifreli bir nota sistemi kullanır. tümer metin'e çok benzetilir.
  • maalouf’dan aşşşşırı derecede etkilenmiş trompet sanatçısı. kötü bir şey yok etkilenmekte, coldplay’in ilk albümleri de jeff buckley albümü dinler gibi etki yaratır hâlâ ama sonradan kendilerinin bir tarzı olmuş; dinlediğin şeyin coldplay olduğunu anlayabiliyorsun. yetenekli bir arkadaş olduğu belli umarım kendi tarzını da bulur. buralar da övgü dolu entryler ile dolar.

benim favorim kanadıkırık
  • maalouf'tan etkilenmiş yerli trompetçi. üstteki entrylerde de belirtildiği gibi bunda kötü bir şey yok, aksine benim için daha da iyi. zira trompetle doğu ezgilerinin çalındığı füzyon eserler benim çok hoşuma gidiyor. bunu maalouf'la biraz giderebiliyorduk ama şimdi barış demirel'de var. üstelik kulaklarda daha bir "bizden" tadı bırakıyor.

umarım daha çok üretir ve bir gün canlı olarak dinlemek kısmet olur.
  • ikinci albümü fail play sayesinde trompetinden yeni sesler duyduğumuz müzisyen.

iki yıl evvel bu entry'deki (bkz: #58701542) öngörüyü doğrular güzellikte, hatta beklentilerin üstünde bir albüm olmuş. elimizden tutup müzik türleri arasında gezintiye çıkarmış gibi hissettim şarkıları dinlerken. çok derinlerde ne kadar mutlu olduğumuzu fark ediyoruz şarkılar sayesinde. favoriler nene, kanadıkırık, eftibato.html ve yollar bilinmez.
  • trompeti, zaman zaman, duygularıma tercüman oluyor.
  • anladığım kadarıyla bu arkadaş ve efe demiral aynı örgütün üyeleri.
    maaile önce saatlerime, sonra günlerime sızdılar birkaç zamandır.
    memnunum.

tanım: güzel müzik yapan adam.
  • birazdan kargart’da konseri başlayacak . bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap