• an itibariyle origin serverlarından limited edition versiyonunu cayır cayır indirmekte olduğum oyun. bir açılsın binicem üstüne vurucam kırbacı
  • az önce bana sağlam bir hassiktir yaşatmıştır.

15 dakika arayla g2play.netten ön sipariş cd keyim gelmiş, kurarken nete baktım da hem pc hem konsollar için cracklenip torrente bile düşmüş o arada.

noluyo lan, nedir bu hız ?.

p.s: origin indirmesi 11.4 gb, cd key origin arayüzünden redeem edilmeli.
  • türkiye'de origin kilidi 25 ekim yerine 28 ekimde açılacak gibi söylentiler dolaşıyor ortalıkta, umarım doğru değildir.

edit: pre-download başlamıştır, ancak oyun açılmıyor, ayrıca single-player'ı malum ortamlara düşmüştür, kilit multi için geçerlidir.

edit2: 28 ekim kesinleşmiştir, türkiye'de kilit 28 ekimde kalkacaktır, ayıp etmiştir ea ama bu kadar bekleyen insan üç gün daha bekleyebilir. *
  • reloaded çıkıp bu oyunu biz yaptık lan dese millet yer. yapımcısından önce piyasaya sürüyor adamlar.
  • oyunun asıl tadının çıkacağı multiplayer ortamlarına akmak için hala geçerli bir key sahibi olmanız gerekiyor.

campaign modunu bitirince ne yapacaksınız? gidin efendi efendi alın şu oyunu, oynayalım beraberce.

bir de reloded bile beğendiğiniz oyunu satın alın diyor, oyunu çıkaran stüdyoyu destekleyin diyor, dikkate alın bunu.
  • bir şekilde alamayacağım oyundur.
    bu oyunun betasını ps3'de oynama denemelerimde, adamı göremeden sürekli kendimi yerde bulmam sebebiyle nefret ettim oyundan.
    zaten oyun fiyatları da ülkemizde ateş pahası.
    bunun yerine zavvi'den beni idare edecek 2 oyun alırım daha iyi.
  • nvidia tarafından kendisi için güncel sürücü çıkartılmış oyun. nvidia kullanıcılarının oyundan daha iyi performans almak için indirilip kurulması gerek.
  • bilgisayarım için en büyük imtihandır. loading ekranında hiç kasma yaşamıyorum. oyun hakkında konuşmam gerekirse loading ekranı ve ana menü gayet sade ve şık. kolayca ayarlara girip grafikleri en düşüğe alabiliyorsunuz. incelemem bu kadar. yalnız oyun için çok uğraşılmış belli, 4 yıldır okuduğum okulda* bugün boy boy reklamlarını gördüm, şimdiye kadar hiçbir oyunun reklamını görmemiştim. bu arada bf3 çalışmayı durdurdu hatası alan arkadaşlar varsa oyun klasörünün ismindeki tm yazısını silerlerse sorunları gidebilir. ben oynayamıyorum siz oynayın, maksat dostluk kardeşlik ve sevgi.
  • ps3 için hiç fiyat araştırması yapan ve kadıköy fln gibi yerlerde 100tl civarına bulan var mı merak ettiğim. çünkü kadıköy'de 110tl civarına fifa 12 ve benzeri son çıkan top oyunlar bulunabiliyo.
  • bugün hacettepe'nin beytepe kampüsündeki bir reklam panosunda posterini gördüm. öğrencilerin oyuna sarıp okulu uzatmaları ve sonraki sene daha çok harç ödemeleri için üniversite ile hükümetin yürüttüğü ortak bir komplodan şüpheleniyorum.
hesabın var mı? giriş yap