• öncelikle proof

oynadığım dört elde tam bir kaos ortamı vardı. gerek insanların oyunu çözme çabası, gerek betadan kaynaklanan gariplikler, gerekse de oyuncuların* araba vs ile birbirini ezmeye çalışması çok eğlenceli.

amaa, bence yeni bir battlefield'dan çok battlefield 4'e dlc gibi geldi. oynadıça fikir değişebilir.
  • playstation 4'e gelen betasını indirdim, oynadım ama ne yaptığımızı ya da yapmamız gerektiğini halen çözemedim.
  • bir cod gibi bir cs:go gibi terörist - polis dalgası sağlanmaya çalışmış ama olmamış be... battlefieldin kendine özgü hali s*ktr edilmiş. bf4 zaten fail bi durumdu buda daha fail bi durum olmuş durumdur. yazık ettiniz kendinize.
  • bana kalırsa bu tam bir battlefield değil de ara oyunumsu bir şeydir. yani battlefield'ın teması askerlik üzerine kuruluyken bu polis vs. suçlu olayı oyunun temasına aykırı gibi. ama bf3 ve bf4'ün arasında çok az fark olunca böyle bir şey gerekiyordu.
  • bana bf 2143 ile gelin, hardline da neymiş? hep bu ea'in bok yemesi bunlar.
  • beta kullanımına açıldı oyun ama email göndermiyor ea. fifa 14'ün de serverları düzelemedi bir türlü şu aralar. kim tarafından yönetiliyor bu ea, meraklardayım...
  • pek bi numarası yok gibi duran oyundur. bakıcaz, gene de sike sike alıcaz, o ayrı...
  • youtube'da birkaç multiplayer gameplay izleyince korkulanın olduğunu gördüğüm oyun. oyun iyice codlaşmış.

bana şöyle gibi geldi;
    dice cod kanalını doldurmaya çalışıyor. konu şu;

battlefield 4 geçen ekim çıktı. bu da bu yılın sonunda çıkar. normalde bf serisi 2 yılda bir çıkardı. bu bf4'ü replace edecek yeni bf oyunu değil, dice'in hem bf hem de cod'çuları aynı oyunla tatmin etmekten vazgeçip oyunu ikiye bölmesi.
    bir yıl bf'yi, bir yıl cod'u yenileyecek. bu da ilk cod oyunu. asıl, bildiğimiz anlamda bf olan yeni oyun seneye gelir.

uçak yok, attack helicopter yok, açık alan yok, deniz yok, bu bf değil. gerçi sadece bir harita gördük ama sinyalleri buna yordum.

görüş sadece. his.
  • uzun süreli gameplay'i ve türkçe yorumlarıyla birlikte bir dlc mi, yoksa ötesi mi olduğu buradan izlenebilir:

http://www.bolumsonucanavari.com/…ardline-10067.htm

--- spoiler ---

(bkz: battlefield bad company 2 vietnam)

--- spoiler ---
  • en az titanfall kadar gereksiz ve tutması imkansız bir oyun.
hesabın var mı? giriş yap