• en az 6 tane ek paket çıkacağı ve 60 avro olduğu için bf 1'e devam.
  • iki hafta içinde %40-%50 indirimlerle satılan oyun. bf1 e oranla satışların %60 üzeri azalması sonucunda bunu yapmışlar. benim tavsiyem oyunun biraz daha inmesini beklemek. zaten 1-2 aya anca buglar giderilir ve olması gereken içerik gelir.

battlefield 1942'den beri bu oyunları oynayan biri olaraktan, ilk defa hemen oyunu almadım, ben de bekliyorum, eninde sonunda alırım ama memnuniyetsizliğimi de belirtmek isterim. dice firması en favori oyun geliştirici firmamdır ancak electronic arts bu adamları kelepçelemeye devam ettikçe yavaş yavaş kaybolacaklardır kesin. ea sanki oyunu satmamak istiyor, öyle rezil herifler. yaptıkları reklamlarla insanları daha da soğuttular oyundan. bütün pazarlama departmanı gerizekalı bu adamların galiba, şikayet eden insanlarla bi de taşak geçiyorlar şimdi. tebrik ederim cidden. oyuncu kitlesinin yarısından fazlasını yok ettiniz
  • bir kısmı norveçte geçen oyun.
  • geçen cuma ps4 için alıp oynamaya başladım. adamlar yapmış yav.

story'si belki bir call of duty kadar değil ama akıyor.

gelelim asıl online kısmına. sadece 5 maç yapabildim (iş güç yoğunluk) gayet güzel şimdilik. bir iki göze çarpan bug'lar var (grafiksel) ama onun dışında ortalık kıyamet gibi yeri oluyor bazen.

tabiiki gene ekip çalışması çok önemli. malkoçoğlu gibi gittiğinizde pek bir şansınız olmuyor. ekip olarak hareket edilirse de baya etkili olunabiliniyor. daha çok yeniyim atladığım yerler olabilir, şimdiden kusura bakmayın.

not: messershmitt bf109 ile göklerde, tiger ile yerde terör estirmekten daha iyisi ne olabilir o da ayrı :)
  • bugün gelmesi beklenen güncellemesi bulunan bir hata sebebi ile ertelenmiş oyundur.
  • günahıyla sevabıyla yeni güncellemesi gelmiştir.
  • gelen patch'le ilgili tek bir şey söyleyeceğim.

level cap hala 50. normalde yüzlerce saatte ulaşılabilen (eski oyunlarda 100-140 arası değişiyordu) üst sınıra şu anda 1 haftada rahat ulaşabiliyorsunuz.

bu kadar basit bir şeyi oyun çıkmadan düşünemediler. hadi düşünemediler, patch'le de düzeltmediler. level cap'i artırmak için ciddi bir emek göstermeye gerek olduğunu bile sanmıyorum, yani bu imkansızlıktan, zamansızlıktan olan bir şey değil.

bunu ben hiçbir şeyle açıklayamıyorum. aptallık bile diyemezsin, kardeş evliliğinden doğan zeka özürlü bir moron bile progression hissinin önemli olduğu bir oyunda level cap'i bu kadar düşük tutmamak gerektiğini düşünebilir. geriye aklıma tek ihtimal geliyor, dice içinde oyunu sabote etmeye çalışan activision ajanları falan var.
  • oh olsun.

ea, blizzard, bethesda, bioware, activision hepsi hak ettiğini bulsun.

şu aaa game saçmalığı bitsin.
    preorder saçmalığı bitsin.
    patch dlc saçmalığı bitsin.
  • battlefield 1'deki o muhteşem atmosferi pek yaşatamayan oyun. bf1'de arabistan'da oynarken yan unsurlar (müzik, renk paleti, kıyafetler, coğrafya) size o çöl havasını çok net hissettirirdi. bu oyunda onu pek bulamadım açıkçası.
  • battlefield ve cod hemen hemen tüm serilerini oynamış biri olarak nesini kötülüyorlar bu oyunun anlamıyorum mk beceriksizleri işiniz gücünüz boş yapmak. televizyonunuz büyük ekran ve hdr desteğide varsa hayvan gibi iyi olan oyun. ps4 platformunda akıyoruz.
    psn: zaferium (eklerken sözlükten diye belirtin)
hesabın var mı? giriş yap