• eğlenceli bir twitter profili.

çağımızın vebası haline gelmiş bazı hanım kızlarımızın embesilce twitlerini ve bu kızlarla mücadele yollarını paylaşıyorlar.

kurgu twitler ile, flörtler ile, flörtlerinizin eski sevgilileri ile, teşhircilik ile prim yapma döneminiz kapandı. bitti o iş!

#bizkazanacağız

bayan terörü twitter profil sayfası
  • birazdan feministler tarafından linç edileceksin zavallı
  • bir twitter hesabı. öncelikle bunu, bırakalım. adnan oktar hayranlığı var sanırım bunlarda...

merak edip ufak bir araştırma yaptım. twitter'da erkek terörü ismindeki hesapları arattım. 2 adet hesap var, biri hiç tweet atmamış, diğerinin
    doğru dürüst tweeti yok, içeriği de bir erkeğin elinden çıkmışa benziyor. yani kadınlar, erkekleri kafaya takıp böyle bir işe kalkışmamış, tonla malzeme bulabilecekleri halde.

bu hesabın ise 6 bin küsür takipçisi var.

terör ne demek? hemen kelime anlamına bakıyoruz;

" belirli bir amaç için yıldırma, sindirme, tehdit, korkutma ve şiddet yöntemlerini kullanma "

" biz kazanacağız " mottosuyla ne amaçlanıyor? kadınlarla ne zamandan beri savaş halindeyiz? yahu onlar bizi doğuran canlılar, siz şaşırdınız mı? anneleriniz size bakmasa şu an nefes alamıyor olurdunuz. onlar birer kadın.

eylemlerin, insan beyninin cinsiyeti olmaz. bunu ne zaman öğreneceksiniz? insanlara kadın ya da erkek olarak değil de, insan olarak bakmayı ne zaman öğreneceksiniz? kadınlar bunu çok iyi başarıyor, sizin neyiniz eksik? yoksa öfke mi bürüdü gözünüzü de hiçbir şey göremez oldunuz? böyle giderse işiniz çok zor.

bayan terörü nedir lan? yok bay terörü aq, saçmalığa bak. kadın bile diyememiş. ne var bu kadınlıkta, niye bu kadar korkuyorsunuz? şaka gibi.

edit: bu yeni neslin kalitesiz olanı da hiç çekilmiyor.

türkçe'yi bilmek, kelimelerin anlamlarını okumak kötü bir şey değil. duyarcı olmak, duyar kasmak kavramlarının da türkçede karşılığı yok.

konuştuğunuz dili bilmiyorsanız susacaksınız, " duyar kasıyor, meriç, ühühühüğğğğğğğğ " diye ağlamayacaksınız.
  • kadınlarla savaşimizi kazanacagiz ve en iyi kadın ölü kadındır gibi çok eğlenceli ve faydalı(!) ifadeleri olan çöp sayfa gerçekten hepiniz hastasiniz aq
  • felsefi bir öğreti bulurum belki diye girdim hesaba.
    kahvede çekiştirilen “kaynana” üslubuyla bir kaç şey zırvalanmış. yorumlar da “beklenen espirinin bir türlü gelememesi” tadında.
    çöp
    düşmanın bile zekisi lâzım
    ben “bayan” (bayan ne ya) olmamın gerektirdiği terör (devlet birliğini mi bozuyoruz n’oluyor) eylemlerine girişeyim. bunlar sırayla;
    ural’ı bağıra çağıra uyandırmak
    aç bırakmak, anne açım diye ağlayana kadar kahvaltı vermemek,
    sevgiliye kur yapmak ama öğleden sonra trip atmak, akşam üstü de ayrılmak.

günaydınn bu arada!
  • twitter'dan, twitter'daki trendlerden bihaber zeka küplerinin beğenmediği sayfa.

biri ciddi ciddi terör kelimesinin açıklamasını yapmış, eylemlerin cinsiyeti olmaz demiş, ünlemlerle aklı sıra ayar vermiş lol kere lol. diğeri de felsefi öğreti peşinde ahahaha. yaşı geçmiş aklı çocuk kalmış duyarcı insacıklar sizi.

bayan terörü, biraz inside joke tadında bir sayfa olmakla beraber twitter'daki aptal kızlar ile dalga geçiyor, tek yaptığı bu. bunu ciddiye alacak kadar hassas dingiller de bu sayfayı beğenmeyiversin canım.
  • twitter'ın jargonunu veya eğlence kültürünü bilmeden yorum yapan, sayfaya 2 dakika bakmadan "en iyi kadın ölü kadındır mottosundalar yaaa" diyenleri gördükçe sinir oluyorum. sayfanın temel felsefesi tam olarak bu.

utanmadan terör kelimesinin tanımını yapıyorlar bir de ahh amcılarım ahh. hayatında 2 kitap okumayan, kelimeleri sadece ilk anlamlarıyla bilen ve kullanan kişiler hadi abi hadi ya. cidden hadi. hayatında "terör estirme" diye bir söz kalıbı, deyimi hiç mi duymadın be kardeşim hadi ya. terör sadece fiili değil, fikrî olarak da olur. hani günümüzde sıkça dile getirilen "duygusal şiddet" var ya benim cahil kardeşim ona benzer bir şey gibi düşün.

ama tabi en büyük düşmanı amcılar, meriçleryapacak bir şey yok.

eğlenceli, severek takip ettiğim twitter sayfası, küçük bir kar topu gibiyken takibe almıştım, şimdi çığ gibi oldu son sürat devam ediyor.
  • bayan ne yahu ? hiç mi bir şey öğretilemez 10000 defa da söylense beyin olmayınca anlamıyor tabi.
    kadın o kadın !
    bu twitter hesabını ilk kez görüyorum hesap sahibi ve takip eden kişiler için görünen köy kılavuz istemez zaten.
  • şu bayan sözcüğüne niçin bu kadar takılıyor? bay/bayan, ne var ki bunda? kadın/ekrek cinsel kimliği temsil ettiğinden mi ısrarla kullanılmak isteniyor? bay/bayan saygılı hitap biçimi. nesi var amk gerçekten anlamıyorum.
  • bu sayfa da paylaşılandan daha azılı sürtüklere şahit oldum ama bu kadar alt-rightcı geri zekalı nüfusumuzun olduğundan zerre haberim yoktu. tc nasıl bir serversın sen ?
hesabın var mı? giriş yap