• amk yine trt'nin kıraathane spikerine denk geldik. bayrağımığıızızı dalğalanğgndıracağın, git kahvene allah aşkına git ya.

edit: noldu ? yüğreğimiğizle oynayarak olmuyormuş değil mi? şimdi git kahvene dön yancı ol okey masasında çapsız herif.
  • bugün yenilgiyi hakemlere bağlamış olan türk milli sporcu. sahada o kadar itici hareketler yaptı ki hakemlerin rakibi kayırmasını çok normal karşılıyorum. yumruk atınca nasıl vurdum ama yuhaha falan gibi hareketler yapıyordu. sinirlendi rakibi ağzını burnunu dağıttı.
  • çok güzel götürdüğü maçı klas bir knock out-tam tanımıyla rsc- ile kazanmış olan 81 kg boksörümüz. bu galibiyetle "eyrek finale yükseldi. umarım o turu da geçer ve madalya alır.
  • çok başarısız bir çeyrek final oynadı. heyecan mı dersiniz, teknik eksikliği mi dersiniz bilemem ama bayağı dağınıktı maç boyunca.
  • 2020 tokyo olimpiyatlarında yarı ağır sıklette (81 kg) çeyrek final mücadelesinde ilk raundda küba asıllı azerbaycan vatandaşı rakibi alfonso domınguez loren berto'dan üstün, sonraki raundlarda ise rakibiyle denk veya biraz daha düşük bir başarım gösteren milli boksörümüz. kazanması işten bile değildi...

yaşattığı heyecan duygusu ve gurur için teşekkür ederim, yolu açık olsun!
  • ben izlerken utandım. böyle sporcu olunmaz. hakemle tartışmalar, çocuksu hareketler, şımarık tripler. sonrasında da çıkmış, yok hakem şöyleydi, böyleydi diye ağlamalar. vallahi utandım..

hakkettiği sonucu almıştır.
  • azerbaycan adına yarışan kübalı yenemeyeceği bir rakip değildi. ama bayram ciddiyetten uzaktı. sürekli rakibe sarıldı, sayı aldığını düşündükten sonra hep elini kaldırdı.

sonuç olarak, daha net yumrukları olan rakibi üst tura çıkmış oldu.
  • seyirciye güzel bir seyir zevki sunan genç boksör. 2020 tokyo olimpiyatlarında gana'lı rakibini 2. raund başında nakavt ederek çeyrek finali görmüştür.
  • bugün saat 14 de tokyo olimpiyatlarında 81 kiloda ilk maçına çıkacak olan milli boksör .
    hem okuldan hemde takımdan arkadaşım .
    çenesi çok sağlam
    fazladan 2 ciğeri var :)
    kıran kırana dövüşmeyi çok seviyor ve hiç korkusu yok

umarım hakkı olan altın madalyayı alır .

edit : ilk maçını nakavtla kazandı . maçın uzamaması çok iyi oldu . bir sonraki maça daha dinç çıkacak . az kaldı bu sefer olacak insallah
  • inanılmaz heyecanlıydı.çok normal daha çok genç.başarılar diliyorum kardeşim sana.

not: bugünkü 2020 tokyo çeyrek final karşılaşmasında küba'lı rakibi, bayram'ı yumruklarıyla değil hakemleri etki altına alarak kazandı.2.raundun son saniyelerindeki saydırma tamamen gereksizdi ve maç net olarak o an gitti.
hesabın var mı? giriş yap