• ben geldim, lince ve sorularınıza hazırım :)

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben burak güngör sorularınızı bekliyorum/@burak gungor)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.

edit: sorularınız için teşekkür ederim. eve gidince sorularınızı yanıtlamaya devam edeceğim. :)
  • merhaba,

size "keko" dediğim entry bu sabah ansızın silinmiş. keko musunuz?

(bkz: burak güngör kim amk)
  • hangi şampuanı kullanıyorsunuz?
    • bak %100 senden yakışıklıyım, fotoğrafın bile yok :)

bilmiyorum, öyle rastgele gidip marketten alıyorum. özellikle aldığım bir şampuan yok.
  • seni hiç sevmiyorum. şeyda'yı nasıl düşürdüğünede şaşırmıştım.
    çok güzel kız nasıl düşürdün kardeş? yani nasıl tavladın?

edit : şeyda bunu mutlaka okuyacaksın biliyorum gülüm.. çok güzelsin bir gün kahve içelim aşko.

edit2: cevap veremedi bebe.
  • niye dedikoducu karılar gibi video çekiyorsun sürekli?
    • benim içeriğim gündem, magazin yapıyorum ama asıl olayım gündem zaten sosyal medyada konuşulan olayları kendimce yorumluyorum.

sosyal medyada izleneceğine inandığım konular hakkkında video çekiyorum. tabii bir cüneyt özdemir kadar bilgim yok. çünkü öyle bir eğitim almadım.

sana hitap etmiyor olabilir. belirli bir izlenme aldığına göre bir alıcısı var demektir.
  • kaç para verdin buraya gelmek için?
    • samimiyetimle söylüyorum ekşi sözlük'ün davetlisi olarak geldim.
      çevremdeki herkes "bence gitme, seni mahvederler" dedi.

olumsuz yorumlarla yüzleşmeyi seviyorum. tanısanız beni seveceğinizi düşünüyorum. bu yüzden buraya geldim.
      hiçbir şekilde para vermedim.
  • hoşgeldin boş beleş iş yaparak para kazanan adam. birkaç sorum ve tavsiyelerim olacak. üstün zekalı birisiyim youtuber ekosistemindeki tanıdıklarının zekalarını toplasan bir ben etmez. o yüzden iyi dinle.

olm bu kadar dedikodu yapma ulan. utanmıyor musun milleti çekiştirmeye. benim gibi alfa ol. ben kendimden başka kimseyi umursamam. en son 5 yaşımda falan yanlışlıkla dedikodu yapmıştım sanırım. başka insanları bu kadar merak etsem kendime saygım kalmazdı sanırım. ya çekiştirdiğin insanlar da bi derde deva olan kişiler olsa bari. hepsi bomboş kişiler. ben hafızamda boşuna yer kaplamasın diye o insanlar kazara ekrana geldiğinde gözlerimi kapatıyorum ki görmeyeyim.

soruma gelecek olursak,
    üniversite sınavında ilk bine girmiş zeki bir mühendislik öğrencisi olarak ben bile senin kadar para kazanamıyordum geçen seneye kadar. artık deepwebte sattığım al sat botları sayesinde çok çok daha fazlasını kazanıyorum ama hem çok okumuş hem çok çalışmış binlerce pırıl pırıl gençten fazla gelir elde etmek ne hissettiriyor? benim kendi çevrem de zeki insanlardan oluşuyor. ama bu youtuberlar kadar fazla kazanamıyor o pırıl pırıl gençler. burada bir adaletsizlik yok mu sence?
  • burak bey hoşgeldiniz,
    sizi sayıyla mı veriyorlar?

teşekkürler.
  • hocam şu kredi kartı dolandırıcıların sizi ifşa ve tehdit etmesi olaylarında son durum ne oldu? üzerine gidebildiniz mi?
    • kişilerin bir çoğunun kimler olduğunu tespit ettik. gereken makamlara sunduk. en son gözaltına alınan 40 kişi oldu.

şimdilik durum bu. yayında ifşalanmam konusunda diyorsan, şu anda o ekipten gözaltına alınan kimse yok ama bildiğimiz her şeyi gerekli makamlarla paylaşıyoruz.
  • neden her videonun thumbnail'inde az önce annene küfretmişler gibi sinirli bir yüz ifaden var?

edit: bu cevap ne alaka şimdi?
    • neden burdasın diyorsan ben de tam anlamış değilim.
      kötü entryleri görmeye geldim, daha çok kötü bir entry'le karşılaşmadım şu an.

kendimi tanıtmaya geldim. belki gözünüzde bir şansım olursa diye :)
hesabın var mı? giriş yap