• gain’de mirgün cabas’la programını izlerken gerçekten ne kadar kaliteli, ne kadar derin düşünen ve hala ne kadar güzel bir kadın olduğunu bir kere daha gördüm. ancak ne yazık ki gerçekten çok kötü bir oyuncu.

bihter karakterini nasıl hepimize geçirmiş, nasıl iyi oynamış hayret ediyorum çünkü gain’de “oyunculuk dersi” kısmında iki repliği söylerken bile o kadar kulak tırmalayan, o kadar doğal olmayan bir tonda söylüyor ki göze batmaması mümkün değil. şimdi ingilizce bir albüm çıkartıyormuş, dinleyip görmek gerek. umarım çok daha yeteneklidir bu konuda.
  • (bkz: orkid) reklamlarını seslendirerek büyülemiştir. storytel de kitap okumasını istediğim hatta buradan seslendiğim aktrist.
    burayı okuyorsanız lütfen kitap seslendirin.
  • görsel

sezen aksu için “dilini koparırız” dediğine inanmak istemeyen beren saat'e bir sürprizim var, günaydın. bize neler oldu bir bilsen oturur ağlarsın berencim kız mıyız kadın mıyız, affedersin ermeni…
  • cumhurbaşkanı'mızla (cumhurbaşkanı ifadesinden sonra ayraç kullandım abi, kullanmadım diye şeydebilirler yani ne demek istiyorsun? niye bitişik yazdın falan diye.) senli benli konuşan birinin beyanatıdır!
    'ben siyaset kadar edebiyat sevdalısı "olduğunu"..!
    bak bak!
    .... sonraki kuşaklara engel "olamayacağını.."
    vay vay vay!
    kendisini burdan şeydiyorum abi!
    ayrıca, sezen'in çok sevdiğim ve daha bir şahane şeyler söylediği adem olan anlar şarkısı varken niye bu şarkıya taktılar?
    ben de bir türlü buna alışamadım!
  • dilini kopaririz demesine inanmak istemiyormus. ya siz ne bicim kozalarda yasiyorsunuz, senelerdir bu kadar mi körsünüz!
    aynen edebiyat sevdalisi kendisi. necip fazil eserlerini ve kurani kerimi iyi bilir.
    "unlulerin" %99'unun asiri abartilmamasi gerektiginin net orneklerinden bir kuple sundu kendisi, tesekkur ederiz.
  • görsel

akplisin yani.
  • uf son story'sinden sonra kendisinde ciddi zeka geriliği oldugunu dusunmeye basladım umarım hacklenmiştir kendisinin bu kadar dusuk iq lu biri olduguna inanmak istemiyorum
  • nasıl yani?
    yoğun bakımda mıydın bunca zaman, hoşgeldin geçmiş olsun.
  • umarım sezen aksu'yla ilgili storysini silah zoruyla paylaşmıştır çünkü eğer gerçekten böyle düşünüyorsa ağır psikolojik problemler yaşadığına kesin emin olacağım.

tanım: oyuncu.
  • (bkz: avel)
hesabın var mı? giriş yap