29163 entry daha
  • iyi futbol, iyi yönetilen kulüpte, yedek kulübesindeki iyi teknik adamın idare ettiği iyi futbolcularla oynanır..
    darısı bir gün başımıza.

not: anadolu yakası
  • yanmış, kül olmuş; birileri yanışıyla alay ederken küllerinden doğmuştur. önce alaycıları avlamış, gözünü avrupa'ya dikmiştir. siz beşiktaş 'ı rakip olarak görmezken; artık siz beşiktaş'ın rakibi olacak konumda değilsiniz.

başarılarımızda bu tip arkadaşların da büyük payı var. beşiktaş sizi domine ederken yıldızınızla övündünüz, "biz niye şampiyon olamıyoruz" demediniz. beşiktaş avrupa ligi çeyrek finalinden elenince 17 yıl önce kazandığınız kupayla övündünüz, "biz niye avrupa'da yokuz" demediniz. beşiktaş 6 gol yediğinde alay ettiniz, "biz niye 9 yıldır şampiyonlar ligi'ne gidemiyoruz" demediniz. beşiktaş süper kupa maçında kaybedince alay ettiniz, "biz niye süper kupa maçına bile çıkamadık" demediniz. beşiktaş'ın 15 puan gerisinde olduğunuz halde puan kayıplarıyla alay ettiniz, "biz niye burada kaldık" demediniz. "beşiktaş; fenerbahçe ve galatasaray ortada yokken şampiyon oluyor" dediniz, "biz niye ortada yokuz" demediniz. kötü yönetimlerinize rağmen kazanılan ilk maçta, yapılan ilk iyi transferde, diğer branşlarda gelen bir kupada her şeyi unuttunuz. beşiktaş'ın geçmişiyle alay edip, kendi geçmiş başarılarınızla mastürbe oldunuz. şimdi bugün ve gelecek beşiktaş'ın, sizin de payınız var. çok teşekkürler. allah herkese böyle rakip versin.

üstlerine basarak, daha da yüksel beşiktaş !
  • şampiyonlar ligi gruplarına tarihinde ilk defa galibiyet'le başlayan takım. tebrikler. avrupadaki bu bahtsızlığı da artık kırmış olalım beşiktaşım.

(bkz: #70786994)
  • her şey süper de"ne yapacaz biz bu quaresma'yı ya!?" sorusunu ara ara soruyorum. seviyoruz kralı da işte bazen fazla bireysel gidiyor. hoca şimdi çıkaracak diye ben strese giriyorum. hele bugün dedim ki şimdi adam kendi yuvasında oynasa 90 dakika valla dedim içimden sakın alma hoca diye
  • benim şu hasta halimi unutturan, gurur duyduğum şanlı beşiktaşım, her seyimdir.
  • 2-1 önde götürürken yedek kulübesinden medel müdehalesi geldi. müdehalenin işe yaraması ne demek gördüm.

sonra bir hamle daha, negredo giriyor bu sefer.

sonra düşünmeye başladım, lens'mi girse acaba.

dedim lan işe bak. beşiktaş'ın oyuna girerken ayakları titremeyen, ne yapacağını bilen oyuncuları artık kulübesinde bile dolu.

rakip takım taraftarları beşiktaş kadrosundaki 3 farklı oyuncu için statlarında pankartlar açıyordu. o da ayrı gururlandırdı beni.

güzel günler bunlar, güneşli günler. inanmaya devam edin çocuklar, hiç bitmesin bu günler. hayat sizinle güzel.
  • kaybedince sinirden uyuyamıyoz, kazanınca da mutluluktan !
  • şampiyonlar ligi finaline göz kırpan türkiye ligi üstünde futbol takımıdır.
  • konya maçında lens ve medel 11 başlamalı. özellikle lens. ıyi giderken bu oyuncuları da kaybetmememiz lazım. negredo yavas yavaş ısınıyor zaten.
26969 entry daha
hesabın var mı? giriş yap