şükela:  tümü | bugün
34294 entry daha
 • iyi futbol, iyi yönetilen kulüpte, yedek kulübesindeki iyi teknik adamın idare ettiği iyi futbolcularla oynanır..
  darısı bir gün başımıza.

  not: anadolu yakası
 • yanmış, kül olmuş; birileri yanışıyla alay ederken küllerinden doğmuştur. önce alaycıları avlamış, gözünü avrupa'ya dikmiştir. siz beşiktaş 'ı rakip olarak görmezken; artık siz beşiktaş'ın rakibi olacak konumda değilsiniz.

  başarılarımızda bu tip arkadaşların da büyük payı var. beşiktaş sizi domine ederken yıldızınızla övündünüz, "biz niye şampiyon olamıyoruz" demediniz. beşiktaş avrupa ligi çeyrek finalinden elenince 17 yıl önce kazandığınız kupayla övündünüz, "biz niye avrupa'da yokuz" demediniz. beşiktaş 6 gol yediğinde alay ettiniz, "biz niye 9 yıldır şampiyonlar ligi'ne gidemiyoruz" demediniz. beşiktaş süper kupa maçında kaybedince alay ettiniz, "biz niye süper kupa maçına bile çıkamadık" demediniz. beşiktaş'ın 15 puan gerisinde olduğunuz halde puan kayıplarıyla alay ettiniz, "biz niye burada kaldık" demediniz. "beşiktaş; fenerbahçe ve galatasaray ortada yokken şampiyon oluyor" dediniz, "biz niye ortada yokuz" demediniz. kötü yönetimlerinize rağmen kazanılan ilk maçta, yapılan ilk iyi transferde, diğer branşlarda gelen bir kupada her şeyi unuttunuz. beşiktaş'ın geçmişiyle alay edip, kendi geçmiş başarılarınızla mastürbe oldunuz. şimdi bugün ve gelecek beşiktaş'ın, sizin de payınız var. çok teşekkürler. allah herkese böyle rakip versin.

  üstlerine basarak, daha da yüksel beşiktaş !
 • şampiyonlar ligi gruplarına tarihinde ilk defa galibiyet'le başlayan takım. tebrikler. avrupadaki bu bahtsızlığı da artık kırmış olalım beşiktaşım.

  (bkz: #70786994)
 • her şey süper de"ne yapacaz biz bu quaresma'yı ya!?" sorusunu ara ara soruyorum. seviyoruz kralı da işte bazen fazla bireysel gidiyor. hoca şimdi çıkaracak diye ben strese giriyorum. hele bugün dedim ki şimdi adam kendi yuvasında oynasa 90 dakika valla dedim içimden sakın alma hoca diye
 • adı okunmayan takımlara yenilen değil, devler arenasında rakibini kendi evine gömen takımdır.
 • benim şu hasta halimi unutturan, gurur duyduğum şanlı beşiktaşım, her seyimdir.
 • 2-1 önde götürürken yedek kulübesinden medel müdehalesi geldi. müdehalenin işe yaraması ne demek gördüm.

  sonra bir hamle daha, negredo giriyor bu sefer.

  sonra düşünmeye başladım, lens'mi girse acaba.

  dedim lan işe bak. beşiktaş'ın oyuna girerken ayakları titremeyen, ne yapacağını bilen oyuncuları artık kulübesinde bile dolu.

  rakip takım taraftarları beşiktaş kadrosundaki 3 farklı oyuncu için statlarında pankartlar açıyordu. o da ayrı gururlandırdı beni.

  güzel günler bunlar, güneşli günler. inanmaya devam edin çocuklar, hiç bitmesin bu günler. hayat sizinle güzel.
 • yeni transferlerinden

  medel, lens ve negredo henüz hazır değil diye kadroya (ilk 11) giremiyor ve buna rağmen porto'yu deplasmanda 3-1 yeniyoruz. ayrıca bu bahsi geçen isimlerin yerinde oynayan futbolcular star performansı sergiliyor, yani yedek oturtsan oturtursun yeni gelenleri.

  nerelerden nerelere. bu noktaya parayla pulla değil sabırla gelindi. ibrahim üzülmez-baki mercimek sol bek rotasyonundan, adriano-caner-g.g. bek rotasyonuna...

  her şey için teşekkürler başkan, her şey için teşekkürler çocuklar.
 • bir galibiyet sonrası aşırı gaza gelme şenliklerini bırakıp, tarafsız gözle bakmaya çalışmalıyız. bugün maçta kötü olduğumuz şeyler vardı, bunları görmeliyiz. şenol hoca bunu yaptığı için şenol hoca.

  bugün gözüme çarpan en büyük eksikliğimiz brahimi'yi bir türlü tutamamamız oldu. brahimi gibi hızlı ve çevik futbolculara önlem alamıyoruz. bu tür futbolculara sliding tackle yapacak futbolcumuz yok. geçen sene de bruma başımızı ağrıtmıştı..
6125 entry daha