• eh daha aciklayici bi entry olamazdi ama olsun ben ayrinti veriim. otobuste oturanlari yerlerinden sicratacak kadar garip ve yuksek ses cikarir. niye yaptigini bilmiyorum.
  • aynı şahıs mı bilmiyorum, kabataş lisesi durağında oturup vahşi kedi efektleri yapan bir adam var bir de... üstelik alanında o kadar başarılı ki, insanları korkutmasının yanı sıra, tam karşıya denk gelen set üstündeki köpekleri çileden çıkartıyor.
  • bu sahis duduk caliyor*.
  • beşiktaş-ortaköy arasındaki bütün duraklarda rastlamak mümkün bu adama. otobüsler durakta durduğu anda kedi sesi çıkarmaya başlıyo. otobüsün içindekiler de şoförün kedi ezdiğini sanıp "ayay, aman allahım, hiii, vah vaah" şeklinde tepkiler veriyolar.
  • bir adet klonu da istiklal caddesi'nde olan, surekli milletin yuregini agzina getirecek hareketlerde bulunan amca
  • otobuse yeti$mek i¢in alelacele ko$tururken, tam duraga girdigim sirada sol tarafimdan viyaklayarak yurecigimi aazima getiren, o gun bugundur kedi dolu bi ¢uvali kafasina ge¢irip kedi sesi nasil ¢ikarilirmi$ ogretmeyi planladigim, sanilanin aksine hi¢ de zavalli olmayan* gudik $ahsiyet.
  • kedi olduğunu zanneden kişi.. ayrıca böyle biri şefkatli ellerle okşanmaya ihtiyaç duyabileceği için görünce koşarak uzaklaşılması gereken insan kedi karışımı.
  • insanın önüne garip sesler çıkararak fırlayıp akabinde de "bak, seni nasıl korkuttum,akıllı ol,temkinli ol" der gibi bir ifadeyle, yüzünüze azarlarcasına işaret parmağını sallayabilen bir kimsedir bu kimse.
  • boğazıyla ilgili bir sağlık problemi olduğu söylenir bu adamın. şehir efsanesi mi bilemem ama ağzından sigarasını eksik etmediğini düşünürsek mantıklı geliyor.
    gözünün içine dik dik bakınca kafasını çevirir ve bir müddet susar, insanlar da rahat eder. onun dışında kimseye bir zararı görülmemiştir.
  • tam otobüsten indiğim esnada acıyla miyavlayarak beni kandıran, kafamı çevirip bakmak bir yana o sesi daha çok duymamak adına koşarak kaçmama sebep olan kişi.
hesabın var mı? giriş yap