• jason statham'ın benzeri bir insanı programına çıkarıp ucube muamelesi yapan show.
  • mustafa ceceli'nin egosu yüzünden saçmaladığı program. arka arkaya bir çok çalgıyı çaldığını sanarak garip garip havalara girmesi yerine utandırmıştır beni. sonra da bir de hazır ş.ç.tım bari sıvayayım diyerek olmayan sesiyle detone detone gel gel sarışınım söylemeye çalışıyım derken program apar topar kapanmıştır. uzun zamandır izlemiyordum bugün denk geldim seviye iyice düşmüş vah beyaz vah..
  • vito corleone ile birlikte en sevdiğim italyan olan gigi datome'nin, an itibariyle boy gösterdiği program.

aylar sonra beyaz show izliyorum sayende sakal reyiz.
  • ya gigi datome ve van damme’ı aynı anda çağırıyorsunuz ama tek tercüman getiriyorsunuz. bu kadar aptal olmayın ya. mis gibi program olabilecek bir bölümde şu olan cidden salaklık ya ve hep yapıyosunuz bu aptallığı.
  • şu an izliyorum ve izlerken feci derecede utanıyorum. yahu van damme gibi bir adamla , tolga-hande şaklabanlarını aynı programa almış.

bir de bu bitirim ikili '' oyuncuyuz '' diyor. utanmıyor musunuz hakkaten ?

beyaz yine kötü espriler, anlamsız sorular, konudan konuya atlamalar.

van damme hatrına bu kadar dayanabildim. kapatıyorum.

edi: kapatmadım. ya madem gigi ingilizce biliyor, niye adamla en baştan ingilizce konuşmadınız.
  • daha önce de söylediğim gibi (söyledim sanırım) bu programın en büyük problemi insanları kanepeye gebze-harem minibüsü gibi doldurmak. van damme gelmiş ulan, yanında tolgahan, yanında datome falan filan. van damme'a bi soru, ordan tolgahan'a, sonra biraz datome. yani sohbet derinlemeden, hep birşey olsun diye beklerken program bitiyor. yani van damme gelmiş ya al adamı güzel sorularla 15 dakika konuk et, ne bileyim olursa yine skecini yap vs. ben izlerken rahatsız oluyorum.
  • luigi datome ve melih mahmutoğlu var diye izlemeye çalıştığım program. baktım olacak gibi değil, dinlemeye çalıştığım program. konuşma sırası onlara gelince kafamı tv'ye çeviriyorum.

soru: obra kızınca başlarım topuna da potana da dediğin anlar oluyor mu?
    melih: illaki oluyordur :))
  • son kullanma tarihi geçmiş show.
  • bu son programında hem italyanca, hem ingilizce çeviri yapan, toplamda 9 dilde tercümanlık ve dil koçluğu yaptığını söyleyen aşırı güzel bir hatun bulunmaktadır. ismini duyamadığım için sitesini de aratamamaktan ötürü mahzunum.

ha sorun bi ne yapacağım? açıp sitesini resmi falan varsa hayran hayran bakmak için, daha ne yapayım? güzelliği ayrı, yeteneği ayrı hayranlık uyandırdı bünyemde* lakin heyhat daha ötesi için gereken şartları haiz değilim*

edit: ismi öğrendim. eser tözüm imiş. üstelik bi nevi programın kadrolusu gibi bir şeymiş. eh nadiren tamamını izlediğim için denk gelmemişim. how do you remind me ve pitcheuse isimli suserlere teşekkürler. thanks, arigato, spasiba.

edit 2: sarap gibi nam susere de teşekkürler.
  • van damme gibi bir efsane gelmiş adama tek tekme attırmadan gönderdin beyaz valla bravo.
    aklıma sonradan gelme editi; ulan saba tümer bile yıllar önce van damme'nin yanında cüneyt arkın'ı çagırmıştı. van damme'nin yanında tolgahan sayışman ve 2 tane basketbolcu çağırmışsın. oldumu şimdi sevgili beyazıt ?
hesabın var mı? giriş yap