105 entry daha
  • t: acun’un aşağıdaki beyanatı ile seneye ekranlarda beyaz show olacağı kesinleşmiştir.

(#105733192) tekrar yazmaya gerek yok! beyaz show özel yemi yutuldu.

“beyaz’la kimyamız her zaman tutmuştur ve onunla saatlerce konuşmaktan da büyük keyif alırım. şimdilerde iki yıldır beraberiz ve ikimiz de ortaya çıkan işten çok mutluyuz. bunun o ses türkiye ile kısıtlı kalmaması gerekiyor ve eğer gerçekten de böyle bir ilgi ve istek varsa beyaz show’un ekranlara yeniden dönmesi mümkün olabilir. beyaz da bunu istiyorsa neden olmasın! ben bunu yayınlayacak kanal olmaktan gurur duyarım.”
    kaynak
  • gerek var mı cidden dedirten olaydır. (bkz: ayşe öğretmen)’i unutmadık maalesef biz daha.
  • tv 8’de yayınlanacak olan programa bol bol o ses türkiye jüri üyeleri, üç adam (birlikte ya da kombinasyonları), survivor yarışmacıları falan konuk olur. ben programda hakan altun ve kubat görmeyi özlerim.
  • ihtimali bile mutlu etmiştir. keşke yayınlansa. cuma ve cumartesi kanal d’de eski görüntülerini izlemek için kendimi ayarlıyorum. başlasın da izleyelim. hemen hemen her kanalda siyaset var. bırakın da beyaz show’da olmasın bari. 2-3 saat gülelim eğlenelim. ve evet her programda survivor yarışmacıları, murat boz olmasın lütfen. kubat gelsin yetmişinci kez, candan erçetin gelsin yine ve bir de tiplemeler olsun be ha?
245 entry daha
hesabın var mı? giriş yap