• kötü bir yurt. senelik en az 4 bin lirayı gözden çıkarın. evet evet 4 bin lira hem de 4 kişilik odanın ücreti bu. 2 kişilik odalarda kalmak isterseniz 7-7.5 bin lira.. (oda ücreti derken, kişi başına ücret anlamında. aylık 400-450 liraya taksite bağlıyorlar.)

sadece kalma ücreti bu. yemekler ücretli, internet yok denecek kadar az. 92 kişiyi tek bir hattan idare etmek zor olsa gerek.

burada kalacağınıza parkta yatın.

edit: gg sebebiyle şikayet edilmiş ve bazı yerlerini kırpmak zorunda kaldım. 09-10 akademik yılı boyunca senedim ve sözleşmem olduğundan yıl boyunca burada kalmak zorunda kaldım.
  • 2006 senesinde kaldığım yurttur. tarihi beyazıt hamamının karşısında gedikpaşa caddesinin üstünde yer almaktadır. istanbula yeni gelen yurt bakan cemaat yurtlarında kalmak istemeyen öğrenciler için iki üç seçenekten biridir. bu 3 yurt arasında ne kalite açısından nede fiyat açısından pek bi fark yoktur. hepsi vasat seviyededir ve pahalıdır.
  • 2008 senesinde kaldığım yurttur.

genelde istanbul üniversitesi öğrencileri kalmasına rağmen benim gibi yıldız teknik üniversiteli öğrencilerde vardır.

fiyatları yüksek,oda alanları,küçük imkanları sınırlı,yeri yıldız teknik öğrencileri için nispeten uzak ve de beyazıtda olmasından dolayı geceleri gürültülüdür.

hala ayakkabı imalathanesinin gece çıkardığı sesler kulağımda.
  • adını duyduğumda dini geleneklere bağlı, ''cemaatimsi'' bir yurt aklıma geliyor nedense. içeriğini bilmiyorum tabi
hesabın var mı? giriş yap