• pkk ve sempatizanlarının elini kolunu sallayarak terör propagandası yaptığı, şikayet etmenize rağmen kimsenin bu şerefsizlerin yayınlarına engel olmadığı canlı yayın platformudur kendisi...
  • geçtiğimiz günlerde yayıncılarından birinin canlı yayında kendini asarak öldürdüğü uygulama. sosyal medya işlerinden mi böyle yoksa bizim memleket hep mi böyleydi düşündürücü.
  • ev kirasını çıkarmanın alternatif yolu olan telekızlığın modern hali olmayı başarmış platform. üretilen içerik olarak sürekli kameraya bakan insanlar, hediye atıldıkça dekoltesini daha net gösteren kızlar falan var. muhabbet, eğlence adına bir şey yok. erkekler küfür, kadınlar ise boş boş kameraya bakarak hediye toplamaya çalışıyor. kalburüstü bir tipiniz varsa veya ucubeyseniz resmi yayıncı olabilirsiniz.

yayıncılar arası versus yapılıyor. bir konu, yetenek, muhabbet, laf sokma falan beklemeyin versus süresince. kapıştırdıkları tek şey kameraya attıkları bakışlar denilebilir. ajansları da açılmış bu işin, kendi aralarında versus yapıp keriz silkelemekteler. hediyeleri de öyle ucuz falan sanmayın. iki tanesi asgari ücrete denk hediyeler var.

nitekim en ufak naneyi dâhi yasaklamış devlet-ül erkânımızın oklarını hâlâ nasıl olup da üzerine çekmemeyi başardığına şaşırdığım oluşum.
  • çok yakında türkiye’de yasaklanmasını beklediğim,intihara meyilli insanlarla dolu korkutucu uygulama.
  • sanal pavyon.
  • sağlam para tuzağı olduğunu düşündüğüm oluşum.
  • türkiye, rusya vb ülkelerin yayıncılarının leş olduğu uygulama.
    can sıkıntısından yükledim birkaç gün önce ve ana sayfamda gördüğüm tiplerin yayınlarına bir kere bile girmedim. profil fotoğraflarından bile kalitesizlik akıyor.
    karaoke yapan, oyun oynayan kişileri izliyorum genelde ben. izliyorum dediğim de açıp arada dinlerken kendi işime bakmak denilebilir sanırım.
    meraktan indirirseniz bile yakın coğrafyamızın serverlarına bakmanızı önermiyorum*, asya ülkelerindeki yayıncılar daha normal tipler*...
  • yüzde 90'ı varoş ama kendini elit sanan kadınların(kezbanların) orasını burasını açarak hediye dilendiği, az sayıda erkek yayıncının ise ya deli ya da psikopat takliti yaparak para kazanmaya çalıştığı platform.
    sanal karhane olabilir adı. anladığım kadarıyla atılan hediyenin yalnızca 3 te 1 i yayıncılara kazanç olarak geri dönüyor, gerisi bu platforma kalıyor; güzel keriz silkeleme, gerçek hayatta pasif kişilerin kendilerini ispatlamaya çalıştığı bir alan gibi.
  • eskortların yan gelir amacıyla yayın yaptığı uygulama.
  • ilginç bir mecra şöyle ki burada yayın yapıp elmas dilenen kesim çoğu ajanslara bağlı kişiler satış kotası gibi bir kotaları var fasulye sistemi adi altında ne kadar çok fasulye toplarsan o kadar köfte, fasulye içinde izleyicilerin ücretli hediyeler atması gerekiyor, belli miktar hediye alındı mi fasulye sayisi da artıyor bundan dolayı ki uygulamaya belli aralıklarla baktığınizda aşağı yukarı ayni kişilerin yayin yaptığını görürsünüz. buradan kazanılan ciddi kazançlardan bahsediliyor soylenilene gore 1500 ila 20 bin arası kazanç elde edenler var bu uygulamadan bizzat yayıncılara sordum. bildiğiniz bu uygulamayı is tutmuşlar günde 7-8 saat hatta abartarak yayın yapanlar var ne yapıyorlar derseniz kızlar zaten yari çıplak oturuyor kamera karşısına direk cinsellik satarak ve dans falan ederek erkekler ise karşılıklı çatışmalar laf sokmalar ve çeşitli şaklabanlıklar yapıyor ilginç bir mecra gerçekten vergi veriyorlar mi onu merak ediyorum maliye ye de bildirmeyi düşünüyorum acikcasi çünkü uyguluma yurtdışı kaynaklı gelen para dolar olarak geliyor dolayısıyla dolar kuruna göre daha çok kazanadabiliyorlar.
hesabın var mı? giriş yap