• şüphesiz ki benim için metin 2 adlı oyundan edilee'dir. adam tek sözüyle ch1 1. köyü kapatacak kadar cool , oyun kurucularıyla aşık atacak kadar da mertti. tabii o zamanlar yaş 13 14 civarı, sivilcelerle internet kafenin bütünleşmiş olduğu zamanlar hatta öyle ki arkadaşımın 40 bilmemküsür yaşındaki polis babası bile hesap kasmak adına işten izin alıyor , var sen düşün bu bahsi geçen adamın oyunda yarattığı hırs ve gururu. edillee ki ne edilee , adeta bir sedat peker. sadece antalya gibi bir memlekette en az 40 yiğenini bizzat kendi gözlerimle görmüştüm öyle ki hepsi sınıf arkadaşımdı. 'oğlum o da birşey mi ? edilee benim amcamın dayısının suşi *narasıyla okul bahçesinde oynayan ve eve gidip 30 levele kasmaya çalışan nice 2. köy fedailerini de unutmadım. işte böyle bir oyuncuydu edilee benim gözümde. istese nice dolunay çalan 'seksidolunaygeceleri' nick ve türevdeki şaman kız oyuncuları köy ambarına atabilecek tanrısallıktayken o 99 level olmayı seçmişti.
  • (bkz: hakan)

street fighter iv'te yer alan, yağlı güreşçi, kırmızı renkli, yedi kız çocuğu sahibi bir pehlivandır hakan. kızlarının her birinin ismi bir yağ türünden gelir. dövüş tarzı bana pek uymadığı için pek seçmesem de epey renkli bir karakterdir.
  • farketmez
hesabın var mı? giriş yap