• (bkz: hahahahahahahahahaha)

gülüyorum, çünkü aramızdaki ayşıtayn demiş ki seçim yeni oldu, başkası gelse iki günde düzelecek miydi?

aloooooo, ekonomiyi bu hale getirenlere devam dedi millet.

başkanlık sisteminde kalan yabancı sermayenin de topukları götüne vura vura kaçacağı belliyken hem de.

%90 üründe fark etmeksizin yükselmiş fiyatlardır. teker teker yazmaya gerek yoktur.
  • yıllardır 5 küsur liraya satılan derya ton balığı bile 8 tl oldu lan.

daha nolsun. benim için ülkedeki ekonomik kriz ve enflasyonun tek göstergesi derya ton balığıdır.
  • kaymak 3.90-5.50 tl oldu
    peynir 2 tl zam geldi.
    benim dikkat ettigim bunlar.
  • #devam dediniz <3
  • 750 gramlık nutella satılırdı eskiden bimde. bimden aldığım nadir şeylerden biriydi. bu zamlardan sonra baktım 630 gramlık bir kavanozunu satmaya başladılar. aynı fiyata. 630 gramlık gramajından çalınmış nutella ile migros'ta satılan 750 gramlık nutella hemen hemen aynı fiyat. yani bim ucuz diyeni zykerim kusura bakmayın.
  • migros daha ucuz yemin ediyorum!

ama şaşırmıyorum artık.
  • daha yeni mi farkına varılmış dediğim hayret ettiğim durum. en basit 5 lt lik sırma geçen 1,25 di şu an 2,25 oldu
    geçen yıl 1,95 olan 6'li maden suyu şu an 3,25
    paket tatlı fiyatları 1,50 civarından 2,25 civarına geldi
    peynir fiyatlarını yazamıyorum çünkü uçtu gitti.
    öylesine girip ufak tefek bir şey almaya kalkissaniz 30 tl tutuyor.
    yeni farkına varılması bile çok enteresan.
  • a101 harca harca bitti.
  • carrefour'da 30 lira üzerinde indirimli ürün alınıyor ya hani. onu da 40'a 50'ye çıkarmışlar. adamlar demiş amk 30 liradan aşağı çıkmak imkansız ki diye.
hesabın var mı? giriş yap