şükela:  tümü | bugün
 • şevket çoruh ve murat akkoyunlu'nun döktürdüğü oyun, 2 saat süren 2 perdelik muhteşem bir komedi, çeviri ve müzikler çok iyi, resmen gülmekten helak oldum.
  emek ve yurek konularak kurulmuş baba sahne'de şevket çoruh'un oynadığı ilk oyunun prömiyerinde bulunmak büyük keyif verdi, baba sahne'ye üçüncü gidişim, enerjisi çok yüksek ve duygu dolu bir salon olduğu için yapılan işler de, oraya gelen izleyici de güzel haliyle.
 • 2 kişilik oyunda 12 kişilik performans izleyebileceğiniz. hamlet'i absürt bir güldürü ile günümüz siyasi durumuna göndermeler de yaparak izleyebileceğiniz oyun.

  --- spoiler ---

  eyyyyyy ingiltere!
  --- spoiler ---

  not: bizim izlediğimiz iki buçuk saatten fazla sürmüştür. kah güldük kah sinirlendik kah tezahurat yaptık!

  --- spoiler ---

  bir baba hamlet eeeeey allah kralı katlet eeeeer allah!
  --- spoiler ---

  soundtrack inin spotify a yüklenmesini de reca ederiz!
 • adeta gülmekten ağladım. bir ara guler gider iken tiyatro bitecek sandim, susamadim.

  murat akkoyunli ve sevket coruh; inanilmaz bir ikili, inanilmaz bir enerjiymis!

  allah sizi ayırmasın, mektepliyle alayli cifti. murat bey luften reca ederiz, ses kayitlariniz youtubelansin ve döngü de dinleyip duralim.

  --- spoiler ---

  var olmak mi, yok olmak mi!

  --- spoiler ---
 • rahmetli levent kırcanın olacak o kadarından sonra azalarak yok olan, görmeyi çok özlediğimiz muhalif duruşu yeniden izleyici ile buluşturan harika oyun.

  --- spoiler ---

  olaylar danimarka krallığı'nda geçmektedir.

  --- spoiler ---
 • baba sahnede izleme fırsatı bulamasam da, izmir ksk açık hava'da bu akşam keyifle izlediğim bir oyun olmuştur.

  gerçekten üstün bir performans, edebi yönü ise bir entry'ye sığacak türden değil ancak edebi zevki çok yüksek bir oyun olduğunu söyleyebilirim.
 • muazzam bir oyun. oyunculuklarsa samimi ve bir o kadar da başarılı. verilmek istenen mesajlar bazen ince ince, bazen de direkt, pat diye verilmiş. eğlenceli olduğu kadar da düşündürücü. her tiyatrosever bu oyunu muhakkak görmeli, yanında da birini götürmeli, tiyatroyu sevdirmek için de güzel bir adım olacaktır.
 • fevkaladenin fevkinde bir oyun. muhakkak gidilmeli. bir tiyatro sever olarak seçici davranmaya çalışıyorum. bu oyuna ise içinde sadece ve sadece murat abi olduğu için gittim. çünkü onun dumende olduğu herhangi kötü bir yapım olamaz. yapım kötü ise o dumende olmadığı içindir. çok zevk aldım. şevket çoruh kötü oyuncu mu kesinlikle hayır, çok üst segment bir oyuncu. tabi murat abi bambaşka benim için. reklam çeksin saatlerce koyup izleyeyim. malum dizisinde bile sırf onun sahneleri için izliyorum.

  diyeceğim o ki bugün ankara daha bir güzel oldu bu oyun sayesinde.
 • güzel muhalif bir oyun
 • gerek metin gerekse de oyunculuk açısından seyir zevki mükemmel bir oyundu. şiddetli tavsiyemdir.
 • beklentilerimi karsilamayan," hukumeti elestirelim zaten muhalifler guler ordan prim yapariz " kafasiyla yaratilmis oyun. muhalifim ama gulmedim. gulmekten ziyade sikildim.