• (bkz: tövbe etmek)
  • önem verdigimiz bir sahsiyete karsi yedigimiz bi halttan sonra bahsi gecen sahsin sinirlenmesi ve bizi cesitli cisim veya cisimleri bi tarafimiza sokmakla tehdit etmesi sonucu hüzünlü bir ses tonuyla sarf ettigimiz kelimeler toplulugu.
  • özür dilerim deyince karizmayı çiziktireceğini zannedenlerin kullanacağı söz sürekli söylenegelir ama ben gerçekten bi daha yapmayanını görmedim her türlü duygu halindeyken söylenebilir ağlarken ,gülerken şiddetle tavsiye bir ateistin kurana el basması kadar güvenilirdir (bkz: özür dilemek)(bkz: yemin etmek)
  • annesinden azar işitmiş çocuk repliği*.
  • ancak her defasında da yenikten yapılır
  • çaylak moduna düştükten hemen sonra zihinden geçen ilk cümledir.
  • dünyanın en büyük yalanı.

"bir daha yapmayacağım" şuncacık hayatımda birçok kere duydum bunu. her seferinde güvendim, her seferinde yeniden yapıldığını gördüm.

yine söyleyen olursa yine inanıp güveneceğim biliyorum. ve söyleyen yine yapmayacağım dediği şeyi yapacak.

siz siz olun "bir daha yapmayacağım" diyen birine asla inanmayın. hem kendimden, hem çevremden biliyorum. ben de yaptım, bana da yapıldı.
  • sabah uyanamadigimda gece gec saatte yattigimi hatirladigim an soyledigim sozcukler.daha bu sabah dedim,yarin da diyecegime eminim.
  • (bkz: yaptı)
  • bir kere olan şeyin her zaman bir daha olma ihtimali vardır.
    bir kere olan olayın kesinlikle olmaması gibi bir şey söz konusu olamaz. eğer olay hiç olmadıysa daha önce "asla olmayacak" denebilir.

kısaca yalandır.
hesabın var mı? giriş yap