• yeni tanıstıgı ve seks yapmadigi "bu şekilde seks kendimi kötü hissetmeme neden oluyor diyen yada ima eden kıza, sevgili olabilecekleri soyleyen ve bu sekilde kandıran, ertesi gün aramayacak sormayacak erkektir. duvardaki resimleri gostererek; bu karede de özgürlüğü temsil eden bir başyapıtın gizemsel çizgileri var... vss.. edebiyat yapanları da biliyoruz.

aferin ona, kandırdın kızı, amacına ulastın.

(bkz: bir alkıs rica ediyorum)

not: bu yeni sevisilmis bir erkek tarafından kandırılmıs bir dişi entry'si degil. hemcinslerini kınayan ve laflar hazırlayan birisinin entrysidir.
  • şayet bu taklidi daha uzun sürdürebilirse kendini nikah masasında bulacak olan erkek.
  • bir gecede "hadi sevgili olalım" diyen birine güvenip de istediğini veriyorsa, belki de kız "one night stand benim için alerji, ben sevmiyorum, kötü hissediyorum kendimi" diyerek ve karşı tarafın göklerine "sevgili olmalıyız" adlı işaret fişeğini yollayarak sadece o tek gecelik ilişkide vicdanını rahatlatma amacı taşıyordur.

hâlâ güveniyor mu insanlar bu bir içki arkadaşlığıyla sevgili olmaya? hadi canım.

not: entry girmeye girmeye bkz yapamaz hale gelmiş deli gönül.
  • pipisinden tavana asılarak gereken cevabın verilebileceği erkektir, fazlasına gerek yoktur.
  • vermediginiz muddetce sevgili taklidini surdurecek erkektir. bunu aylarca bile sürdürebilir.

(bkz: akrep burcu erkegi)
  • sizin bi'şey demiş ya da yapmış olmanız şart değildir erkeğin bu şekilde bir ilüzyona imza atması için. alışkanlık haline getirmiş olabilir zaman içerisinde bu tür davranmayı vefakat siz bundan haberdar olmadığınız için "noluyo lan?" diye şaşırırsınız doğal olarak.
    yani one night stand adamcığı size çarpılmış izlenimi verip, ertesi gün de "hadi aşkım yarın konuşuruz." mealli bir öpücükle ayrıldıktan sonra hiç arayıp sormazsa, "bre zındık, madem bi sıkımlık kurşunun vardı ne diye ayak yaptın" türevi cümleleri ziyadesiyle hak eder.
  • uykusuz'daki otisabi olma ihtimali yüksektir.
  • bir gecelik sekste orgazm taklidi yapan kadın kadar üzücü bir vakadır.
hesabın var mı? giriş yap