• modern çağın tipik erkeğidir, etrafta bolca görülen bir modeldir. yani bahsettiğim orta-üst düzeyde geliri olan, işi gücü yerinde, cinsel özgürlüğü olan kadınlarla tanışıp kaynaşma şansı olan yetişkin erkekler.
    türk erkeğinin beynine kodlanmış "evlenene kadar dünyayı düzmem lazım" fikriyle hareket ediyor bu arkadaşlar. ama tabii öyle bardan kız kaldırarak, efendim öyle parayla filan da yapmak istemiyorlar bu işi. ne kadar olsa bi "anasının oğlu" psikolojisi var derinde bi yerde, yalandan da olsa bi duygusu olsun istiyorlar.
    bütün hikaye şu: kızla bir bilemedin iki gün takılayım, yedireyim içireyim ki vicdanen fiyatını da ödemiş olayım ve sonra bahsederken kullanacağım tabirle "çakıp" arazi olayım. kaçarken de kırmamak için ezberlenmiş tornistan laflarından birini kullanırlar ki o klas duruşlarına çizik gelmesin, façaları bozulmasın. kadınlar bazen fark ediyor bunu, bazen yutuyor. yutmaları da bazı tayfa tarafından alan memnun satan memnun tiyatrosu olarak algılanıyor. kafanız az biraz çalışıyorsa bir kadının hele ki bu memlekette rahatça sekse ulaşabileceğini, bunun için sevgiliye ihtiyaç duymayacağını bilirsiniz. neden duygusal bağ kurmaya çalışsın derdi sadece sevişmekse?
    bu taklaları istediğini alana kadar günlerce, haftalarca sürdüreni vardır ki bu abazalara allahtan şifa ve belayı bir arada diliyorum.
  • vermediginiz muddetce sevgili taklidini surdurecek erkektir. bunu aylarca bile sürdürebilir.

(bkz: akrep burcu erkegi)
  • uykusuz'daki otisabi olma ihtimali yüksektir.
  • e: bana gidelim mi?
    k: hım?.. gidelim. ama böyle olmıycak. benim havaya girmem lazım.
    e: seninle yaşlanmak istiyorum
    k: oha
    e: canımsın
    k: dur yavaş. abarttın
    k: tatlı dille açılmayacak sütyen yoktur
    k: efendim?
    e: öeh.. yani tatlı dillerine kurban olduğum yarim
    k: bi sakin ol ya
    e: sen başıma gelen en güzel şeysin hayatım
    k: aa kaptırdı iyice
    e: bana öyle güzel bakma
    k: güzel mi bakıyorum ehihi
    e: güzel evet. ben guzele guzel demem guzel bana vermeyince
    k: vermeyince derken?
    e: yani bana bir şans daha ver sevgilim
    k: error verdi bu
    e: ilişkimiz nereye gidiyor
    k: nereye gidiyor?
    e: bence bize gitsin.
    k: hahaha ay sinirim bozuldu
    e: konuşmamız lazım hayatım
    k: ne konuşucaz?
    e: sevişsek de olur.
    k: tamam ya. bi gecelik seks için beynini yakacaksın. gidelim hadi.
    e: gitme yoksa atlarım en yakın köprüden
    k: şş tamam. kendine gel. istemiyorum sevgili mevgili.
    e: ok ben hesabı istiyim.
    k: ampul seni
  • üç beş gecelik takılmaca için "sana aşık değilim ama böyle garip bir çekiciliğin var ehe mehe" gibi klişeler sıralayan erkeğin laciverdi.
    (ara: laciverdi)
  • o da birşey mi, verebilitesi yüksek biri olduğunuzu çakmışsa maymun taklidi bile yapabilir.
  • karaktersiz erkektir.tabi kadınların karaktersiz erkeklerden hoşlandığını es geçmiyorum.
  • salağın önde gidenidir. etrafta sevgililik müessesesine girmeden de sevişmeyi kabul eden bir sürü kadın varken, ne gerek var taklit yapmaya falan? yarın bir gün taklit esnasında ''çüşş? ne sevgilisi ayol? ben seni sadece bu gece için düşünmüştüm.'' diyen bir kadına denk gelirse de gözüne ışık tutulmuş tavşan taklidi yapar artık, yakışır.
  • aciz erkektir. öyle ki karşısındakinin duygularını hiç umursamadan sadece amacına ulaşmaya çalışmaktadır ve bu onu acizlerin acizi, zavallıların zavallısı yapmaktadır. oysa esas mesele seksse, tek gecesi için gönüllü olabilecek yüzlerce insan bulabilir. ama hayır, o ne yapar, o gider sevgiye, şevkate ihtiyacı olanı bulur, seviyormuş gibi yapar. sadece kendisi önemlidir ve bunu çekinmeden, utanmadan sergiler. ama yine de kendi kalbi kırılmasın ister, kendine yanlış yapılmasın, kendi üzülmesin ister. bu onu daha da aciz kılar, farkında değildir.
  • halbuki sabaha karşı "siktir git evinde et kahvaltını" dese baş tacı olur.

ne tür insanlarsınız anlamadım ki 4 senedir..
hesabın var mı? giriş yap