• hayattaki tüm vizyonu "starbucks'taki kahve isimlerini bilmek" olan yazarı elek üzerinde bırakan başlık.
  • tamam fakiriz, çirkiniz, şişkoyuz, yatakta kan verir gibi yatıyoruz, gerizekalıyız, kalitesiziz vs hepsi kabulümüz ama lütfen artık bırakın bizi. gerçekten kabul ettik hepsini.
    hakikaten insan bazen, neden bu kadar öfke dolu bu insanlar diye üzülüyor. yazık.
    edit: beyler bir sakin olun rica ederim.
    hakaretlerinizi kabul ediyoruz bırakın bizi dedim, hala bırakmıyorsunuz. *
  • ne kadar iğrenç insanlar olduğunuzu bana tekrar hatırlatmış başlıktır. yok efendim imitasyon kullanıyorsa yok bilmem neyse... sanki nenesi çarık giymiyordu sizin gibilerin.
    durumu olmayıp buraları okuyanları neden hiç düşünmüyorsunuz?
    tamam amk en iyi insan sizsiniz. hadi sizi duyar kastığınız diğer başlıklara alalım.
  • zengin giyimi abartan kadınların ailesi genelde fakir oluyor. zengin ailede yetişen kızlar daha salaşlar.
  • ben bu basligi protesto ediyorum ve tum kadinlari, birbirini motive etmesi icin basliga davet ediyorum.

gectigimiz aylarda kendini guzel bulmadigi ve alay edildigi icin intihar eden kucuk bir kiz cocugu vardi. saniyorum twitter’da kendisini cok kotu hissettirecek seyler yazmislardi.
    fakir kelimesi bir defa cok yikici. hepimizin maddi olarak iyi oldugu ya da yetersiz oldugu zamanlari olmustur. bu yazilanlari okurken acaba su an bunalimda olup maddi sikintilar ceken kizlar ne kadar uzuluyordur diye ic gecirdim. belki yazdiginiz sacmaliklar buhranli bir genc kizin son noktasi olacak. insanlarda boyle yaralar acmayin , çok ayip bu sekilde kategorize etmek insanlari.
    kaldi ki turk erkeklerinin yetersiz oldugu konulara giris yapar isek birdaha cikamayiz yetersizliklerinizden. buradan bir erkek fakir ise onu asagilayacagimiz anlami cikmasin. hicbir insani bu sekilde itham edemeyiz.
    kizlar zengin olmak zorunda degilsiniz , azimli , ahlakli , caliskan ve namuslu olun bunu da iyi bir dunya vatandasi olmak icin yapin kimseye kendinizi ispat etmek icin degil.
  • ötekileştirin amk, iyice saçmalayın. sıçın sıvayın.
  • parası rezerv paraların karşısında pula dönen, ekonomisi duran, ciddi işsizlik sorunu yaşayan bir ülkenin sosyal medya sitesinde açılmış süper anket. böyle bir 3. dünya ülkesinde yaşıyorsun ve fakirsin, 5 sene önceki halinden çok daha fakirsin ve hala milletin fakirliğini ölçüyorsun.

siz ya dayak yemediniz ya da dünyanın kaç bucak olduğundan bihaber gerizekalı sürüsüsünüz ashdhsjdf. bence her ikisi ya neyse.
  • fakirlik ayıpmış gibi yazılmış.çok yazık .böyle başlık açanın zihniyetine tüküreyim
  • bir kadının madden fakir olması ayıplanılacak veya küçümsenecek bir durum değildir. asıl ayıp olan, bir insanın fakirliğini irdeleyip hicvetmek, fakirliği üzerinden o insanı alaya alıp pasaklı ağıza meze etmektir. bu durumda görüyorum ki, başlık altında ne çok fakir var.
  • arkadaşlar artık hepimiz fakiriz bunun kadını erkeği kalmadı….
hesabın var mı? giriş yap