archotep

  • anadolu çocuğu (319)
  • 967
  • 1
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

badelemek

(bkz: dühulemek)

sizler nasıl insanlarsınız ya. adam orda allah allah diye zikrediyor, kendini belkide adıyor ibadetine, sen gidiyorsun adamı sır odasında din kisvesi altında sikiyorsun. var mı böyle ahlaksızca bir şey? yani tamam kadın müridleri kandıranları duyduk bu zamana kadar, fakat erkekleri niye sikiyorsun onu anlamadım. adamın kafası rahat, ben benimle birlikte olmak isteyen müridlerime yok diyemem diyor. önüme geleni sikerim, kadın erkek farketmez nefes alsın yeter mantığı var. zaten adamın evinde çocuk ve hayvan pornosu da bulunmuş. her türlü diyor yani. utanmasa taşı da sikecek.

savcılığa verdiği ifadesinde bilmem kim nişanlısısını getirdi, onu da defalarca badeledim ve ilişkiye girdim diyor. abi sen nasıl bi sapıksın ya. sanki yaptığı normal bir şeymiş gibi defalarca badeledim diyor. pezevenk sanki tohum ekiyor, o rahatlıkla badeledim diyor. hani çok gerekliymiş gibi davranıyor bide. ben yapmasam delirirlerdi diyor. vay a.q ya, hiçbir tanıdığım yok ki "abi geçen gün ağzıma vermediler, şu an çıldıracak gibiyim" diyen.

badelenenler de tam bir gerizalı. rütbe artıyormuş badeyi yeyince. ulan salak ağzına verip yollamışlar işte. bu badelenenler de sağda solda ben dini bütünüm ayağına gezen insanlar. bir yerde travesti görse tövbe estefirullah deyip, cık cık cık yapıp, sır odasında ters domalan tipler bunlar. her şeyi bir kenara bırakalım, sen hiç mi bir şey farketmiyorsun ya. adam az önce seni sır odasında sikti. yedin badeyi oturdun kenara. ne farkı var şimdi bu eylemin seksten, oral seksten, anal seksten. bunun türlü türlü ismi var. ister "az önce hocayla seviştik" de, ister "az önce blowjobta ne kadar iyi olduğumu gösterdim" de, ister ince bi sesle "hoca beni badeledi" de farketmez. yapılan eylem aynı. yarak aynı yarak, göt aynı göt. işin kötü tarafı badelenenler yarrağı yediğinin farkında değil.

devamını okuyayım »
22.09.2011 16:48