batsy

  • 428
  • 8
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

91. oscar ödül töreni

white boy&white girl başrollü iç kıyan klişe aşk filmlerine bir türlü ısınamadığım için bradley cooper ve lady gaga’nın ağlayarak evlerine dönmesini istiyorum. bak illa bu temalı filmler istiyorsanız hollywood’da tonlarca var. sadece drew barrymore’un bile yüzlerce aynı konulu filmi vardır. hayır her sikimden aday yapacak kadar ne buldunuz bu a star is born’da?

aynısı bohemian rhapsody için de geçerli. ama o ölmüş gay şarkıcı kategorisinden girdiği için her şekilde daha torpilli. film ne kadar eksik olsa ve çoluk çocuğun diline düşse de ödül alsa koymaz.

black panther için sadece snsjnssjsnsksk diyorum. film iyi güzeldi de zencileri kayırmak istiyorsanız orda hayyyvan gibi blackkklansman vardı çüş diyorum çüş.

herhalde ilk kez erkek oyuncu kategorisi bu kadar fazla popüler erkek oyuncuyla dolmuş. bradley dışında hepsini çok seviyorum umarım bunlardan biri alır ama oyum willem dafoe’dan yana. adam yıllardır varını yoğunu koydu sinemaya. izlediğiniz her filmde çıkma ihtimali yüksek. aynısını gary oldman underratedlığı olarak düşünüyordum neyse ki geçen sene götürdü oscarını eve canım dedem. darısı bu amcama *

inşşşşşallah bu gaga karısı yine avcuna baka baka döner. her sene cheesy sıkıcı aşk filmlerini hypelayıp oscara kadar getirmenizden harbiden gına geldi. geçen sene call me by your name yüzünden sinirlenmiştim böyle her sikimden aday yaptıkları için ondan önce ki sene de la la land denen korkunç klişe aşk filmi içindi. içim daralıyor valla ya. gözlerim the dark knight gibi filmler arıyor.

bilmiyorum belki de ben en son jared leto ve dallas buyers club’da kaldım.

devamını okuyayım »