betty puf puf

  • 2097
  • 1
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

can bonomo

çocuğa vaktiyle bir saz vereydik böyle olmayacaktı bak asjkhhasd.

öncelikle kendisi yahudiymiş, yok efendim ona taparmış, buna tapmazmış zerre kadar umrum değil. bıkmadı bu memleket insanların köklerini deşmekten yahu. sanane, isterse peynire tapsın adam, sanane?

hırpaniymiş, dişlekmiş, çirkinmiş. yahu adamı yatağına mı alacaksın, nikahına mı alacaksın? bırak adamcağız ne yapsın dişlerini mi söktürsün, ağzını mı daraltsın? hala milletçe odaklanmamız gereken şeye odakanmayıp geri kalan her şeye master card çekiyoruz yahu.

gel hayatım, gel balım, gel gülüm, adama sahnede bir bakalım. sahneye odaklan. :)

şimdi öncelikle ben bu adamı severim, o yüzden çok objektif bir yorum olamayacak yaptığım. tamam kabul, güldür güldür bir sesi yok. muhtemelen sesi çok eğitimli de değil. (nefesini idare etmekte zorluk yaşıyor.) bunların hepsini makul kılabilecek bir şey var adamda lakin sahne ışığı! bu adamda fazlasıyla var. sahne dediğiniz malum; ya taş gibi/yakışıklı olacaksın, ya da sevimlilikten yıkılacaksın. tahmin ettiğiniz gibi bu çocuk ikinci klasmana giriyor. çocukta bir "yahu bizim can gelse de ortam şenlense" elektriği var. ailedeki fırlama kuzen gibi falan.

övünmek gibi olmasın senelerdir bu eurovision haltında o kadar isabetli tahminler yapıyorum ki; bu çocuk ilk üçe girmesin, kendi nickaltıma öküz diye bakınız veririm. şahitsiniz, o kadar da iddialıyım.

yolu açık, sahnede gideri var, şarkısı da hoş fırlamanın.
hayırlısı olsun bakalım.

devamını okuyayım »
24.02.2012 10:00